Abdullah Şuayip Yusuf kimdir?

02.03.2022
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Abdullah Şuayip Yusuf kimdir?

Doğum adı: Abdullah Şuayb 

Uyruk Irak

9/11/2002 doğumlu 19 yaşında 

Din Müslüman

Abdullah Shuaib şair, içerik yaratıcısı, kameraman ve fotoğrafçı ve Güzel Sanatlar Enstitüsü’nde öğrenci.


 Abdullah Şuayb, Iraklı şairlerden biri olarak kabul edilir, çünkü şiirlerini Arapça ve Türkçe okur ve birçok insanın izlediği şiirler, onu ünlü yapan pek çok şeye sahiptir, buna sahip olduğu karizma da dahil olmak üzere, bir şair ve fotoğrafçı da dahil olmak üzere çeşitli unvanlar almıştır. , Instagram hesabında şiir okuduğu ve onu birçok konuda destekleyen birçok hayranı ve hayranı var.

 Şiir okumada parlayan adı Abdullah Şuayb, sosyal medyada varlık göstermiş ve onu başarılı bir şair yapan neşeli, eğitimli bir kişilikle yapılmış, kendi kendine yeten diyebileceğimiz bir kişilik, kendi kendine kurmuştur. kendi başına ve şu an ulaştığı noktaya ulaşana kadar büyük çaba sarf eden, mütevazi bir kişiliğe sahip.


Abdullah Şuayb 11 Eylül 2002’de Irak’ta doğdu.Basit bir aileye mensup.Babası Irak asıllı Abdullah Şuayb’dır.Şiir okumayı çok severdi ve belki de bu yüksek kültürünün arkasındaki gerçek sebep budur. onun kişiliği.
 Abdullah Şuayb, fotoğrafçılığı çok sevdiği için çok güzel kareler ve videolar çekti ve ortaokuldan mezun olduktan sonra Güzel Sanatlar Enstitüsü’ne geçti. Abdullah Shuaib şair, içerik yaratıcısı, kameraman ve fotoğrafçı ve Güzel Sanatlar Enstitüsü’nde öğrenci.

 29/11/2002 yılında Irak, Ninova Valiliği’nde dünyaya geldi ve eğitimini Ninova Valiliği okullarında aldı, orta eğitimini tamamladıktan sonra Güzel Sanatlar Enstitüsü’ne girdi.
 sanatsal hayatı Şiir okumaya on altı yaşında başladı, aynı zamanda hem okuyup hem de şiir okudu, fotoğraf ve montaj da dahil olmak üzere birçok alanda çalıştı, kaldım.

Abdullah Şuayb fotoğrafa düşkündü ve bu nedenle asıl amacı bu alanda kendini geliştirmekti, bu yüzden bir fotoğrafçı olarak ortaya çıktı ve şiir okudu.


 Abdullah Shuaib’in Instagram sayfası @abdullah.suayip kullanıcı adı ile mevcuttur.

Abdullah Shuaib’in YouTube sayfası عبدالله شعيب isminde Yotube kanalı vardır.


You cannot copy content of this page