Ali̇ Kıdık kimdir nerelidir? Ali̇ Kıdık biyografi? Ali̇ Kıdık iyi parti

12.05.2023
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Ali̇ Kıdık kimdir nerelidir? Ali̇ Kıdık biyografi? Ali̇ Kıdık iyi parti

Ali̇ Kıdık kimdir? Ali̇ Kıdık nereli ve kaç yaşındadır? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Ali̇ Kıdık kimdir? Ali̇ Kıdık nereli ve kaç yaşındadır? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Ali Kıdık, 24 Ağustos 1968’de İstanbul’da doğmuştur. İlkokul ve ortaokul Çanaklı’da, lise eğitimini ise Bakırköy Ticaret Lisesi’nde tamamlamıştır.

Üniversite eğitimini yarıda ifşa eden gazetecilik mesleğine yönelen Ali Kıdık, 1989 yılında Günaydın Gazetesi’nde çalışmaya başladı. 1991 yılında tüketici sektörüne ilgi duymaya başlayan Ali Kıdık, TGRT televizyonunda çeşitli projelerinde görev almıştır. Daha sonra kendi yayın yapım şirketini kurarak birçok TV kanalında negatif işletme yapmış ve “Airport TV” adlı televizyon kanalını kurmuştur.

Şu anda Airporthaber.com adlı sahibi haber portalının sahibidir ve üç farklı şirket daha bulunmaktadır. Ayrıca iyi Parti iBB Meclis Üyesi olarak siyasi yaşama da Belediye devam etmektedir.

Sizler için bilgivip.com ailesi olarak Ali̇ Kıdık kimdir? Ali̇ Kıdık nereli ve kaç yaşındadır? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page