Alim Nar Kimdir, Nerelidir? Şehit Alim Nar Polis Nereli?

10.02.2023
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Alim Nar Kimdir, Nerelidir? Şehit Alim Nar Polis Nereli?

Alim Nar Kimdir, Nerelidir? Şehit Alim Nar Polis Nereli? Alim Nar Komiser yardımcısı Nereli? Şehit Alim Nar kaç yaşında? Nereli? Evli mi?

Maalesef üzücü Olay, dun yani Pazar günü saat 18.30 sıralarında Silivri’de meydana geldi.

Cinayet zanlısı olarak aranan T. T. ve N. T.’nin saklandığı adresi tespit eden İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri, adrese operasyon düzenledi.

Operasyon sırasında adreste bulunanlar tarafından polise ateş açılması sonucu Komiser Yardımcısı Alim Nar ve polis memuru A. K. yaralandı.

Yaralanan polisler Silivri Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Polisle çatışmaya giren T.T, N.T ve C.E isimli zanlılar yakalanarak gözaltına alındı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Twitter hesabından Şehit Komiser Yardımcısı Alim Nar için taziye mesajı paylaştı. Bakan Soylu, mesajında, “İstanbul Silivri’de, operasyonda yaralanan ve kaldırıldığı hastanede Şehit düşen Kahraman Polisimiz Alim Nar’a Allah’tan rahmet; ailesi, Türk Polis Teşkilatımız ve Milletimize başsağlığı diliyorum. Rabbim, Şehidimizin, ailesine sabrı cemil ihsan eylesin, makamı ali olsun” dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Twitter hesabından Şehit Komiser Yardımcısı Alim Nar için taziye mesajı paylaştı.

Bakan Soylu, mesajında, “İstanbul Silivri’de, operasyonda yaralanan ve kaldırıldığı hastanede Şehit düşen Kahraman Polisimiz Alim Nar’a Allah’tan rahmet; ailesi, Türk Polis Teşkilatımız ve Milletimize başsağlığı diliyorum. Rabbim, Şehidimizin, ailesine sabrı cemil ihsan eylesin, makamı ali olsun” dedi.

Şehidimize Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz.

You cannot copy content of this page