Aslı Bekiroğlu sevgilisi video ifşa olayı nasıl olmuştu? Can Koçkan kimdir, kaç yaşında, nereli?

23.05.2022
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Aslı Bekiroğlu sevgilisi video ifşa olayı nasıl olmuştu? Can Koçkan kimdir, kaç yaşında, nereli?

Aslı Bekiroğlu sevgilisi video ifşa olayı nasıl olmuştu? Can Koçkan kimdir, kaç yaşında, nereli?

Aslı Bekiroğlu sevgilisi Can Koçkan ile birlikte uygunsuz pozları ifşa olmuştu. Fotoğraflar sonrasında sıkıntılar yaşayan Aslı Bekiroğlu, uzun bir süre konu hakkında konuşmadı. Konuşanlar adlı programa konuk olan Aslı Bekiroğlu’nun ‘çıplak fotoğraf’ açıklaması gündemde yer aldı. Hasan Can Kaya ile konu hakkında konuşan güzel oyuncunun birlikte fotoğrafları ifşa olan sevgilisi merak ediliyor.

Konuşanlar programına konuk olan güzel oyuncu ‘kötü hikaye’ olarak söylediği bu olay hakkında konuştu. Aslı Bekiroğlu, “Buraya gelmeden arkadaşımla konuştuk, kötü hikaye olarak ne anlatabilirim diye. Arkadaşımda dedi yazsınlar internete Aslı Bekiroğlu diye orada her şey çıkıyor.” derken bunun üzerine Hasan Can Kaya, “Çok karaktersiz bir şey söyleyeceğim. Sen gelmeden internete yazdık, baktık” diyerek programda herkesi güldürdü. Daha sonra Hasan Can Kaya, “Bunları yayınlayabilir miyiz Aslıcım” şeklinde konuştu. Bunun üzerine Aslı Bekiroğlu, “Yayınla ya neler yayınlandı. Bunlar koyar mı be” diyerek güldü.

1995’de İstanbul’da doğan Can Koçkan, 2014 yılında Okan Üniversitesi Diş Hekimliği Bölümü’nü kazanmıştır. Mezun olmasının ardından DJ’lik yapmaya başlayan Koçkan, görüntülerin ardından gündemde yer aldı. 1.75 boyunda ve 70 kilo olan Can Koçkan, Aslı Bekiroğlu’nun eski sevgilisidir.

Konuşanlar programına konuk olan Aslı Bekiroğlu, o olay hakkında konuştu. Siber zorbalık yaşadığını söyleyen Bekiroğlu, “Buraya gelmeden arkadaşımla konuştuk, kötü hikaye olarak ne anlatabilirim diye. Arkadaşımda dedi yazsınlar internete Aslı Bekiroğlu diye orada her şey çıkıyor.” şeklinde konuştu. Bu süreçte çok sıkıntılı günler yaşadığını söyleyen Aslı Bekiroğlu, fotoğrafları paylaşan kişiler hakkında dava açacağını da söylemişti.

Programda ‘kötü hikaye’ olarak adlandırdığı olay hakkında açıklama yapan güzel oyunu Aslı Bekiroğlu, tekrardan gündeme geldi.

Cesaretinden dolayı tebrik ediyor ve destekliyoruz Aslıyı..

Aslı Bekiroğlu’nun eski sevgilisi can koçkan kimdir?

You cannot copy content of this page