Ayten Erkol kimdir? Ayten Erkol Kaç Yaşında, Nereli? Ayten Erkol Zayıflama Yöntemi?

18.05.2022
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Ayten Erkol kimdir? Ayten Erkol Kaç Yaşında, Nereli? Ayten Erkol Zayıflama Yöntemi?

Ayten Erkol kimdir? Ayten Erkol Kaç Yaşında, Nereli? Ayten Erkol Zayıflama Yöntemi?

2019 ilkbaharında, Avrupa Endokrinoloji Uzmanları Kongresi’nde sıra dışı bir olay yaşandı. Kongrenin katılımcıları 10 dakika boyunca bir konuşmacıyı ayakta alkışladı.

Bu konuşmacı İstanbul’da üniversite eğitimi gören Ayten Erkol’du.

Ayten Erkol, kongrede yaptığı sunumda, kişinin tükettiği gıda miktarında herhangi bir azaltma yapmadan kısa sürede zayıflamasını sağlayan benzersiz bir yöntemi açıkladı.

Ayten Erkol mükemmel bir fikir önermişti. Bilim merkezleri bu fikri hemen uygulamaya koydu. Endokrinoloji Enstitüsü, Tıp ve Eczacılık Üniversitesi, Biyoloji ve Beslenme Enstitüsü Araştırma ve Geliştirme Departmanı’ndaki uzmanlar ve diğer birçok bilim insanı, Erkol’un önerdiği formüle göre ürün geliştirmeye başladı.

O dönem açıklama yapan Ayten Erkol Kilo verme yöntemim açıklanır açıklanmaz, fikrimi satmam için birçok teklif aldım. İlk önce Fransızlar 120.000 Euro teklif etti. En son ABD’den bir holding 35 milyon Dolar teklif etti. O kadar çok talep almaya başladım ki telefon numaramı değiştirmek zorunda kaldım. Artık sosyal medyayı da kullanmıyorum çünkü her gün çeşitli tekliflerle taciz ediliyorum. demişti.

Ayten’in buluşu, arabalardaki GPS cihazına benziyor. Zayıflamaya giden en kısa yolu gösteriyor. Daha da önemlisi, bu yöntemin etkisi hayat boyu kalıcı oluyor.

Ayten’in formülü baz alınarak geliştirilen ilaç, süper antioksidanlar içeriyor.

Bu antioksidanlar kalorinin ve yağların deri altına depolanmasını durdurması ve “sağlıksız besinlere” olan iştahın kapatılması için beynin belli bir bölümüne (serebral amygdale) sinyal gönderiyor.

You cannot copy content of this page