Beyaz magazini kim sunuyor? Beyaz magazini kimler sunuyor? Beyaz magazin sunucuları Pınar Eliçe kimdir? Didem Delen Kimdir?

14.06.2022
Okuma Süresi: 5 dakika
A+
A-
Beyaz magazini kim sunuyor? Beyaz magazini kimler sunuyor? Beyaz magazin sunucuları Pınar Eliçe kimdir? Didem Delen Kimdir?

Beyaz magazini kim sunuyor? Beyaz magazini kimler sunuyor? Beyaz magazin sunucuları Pınar Eliçe kimdir?

Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Magazin programının sunucuları bir dönem Pınar Ergüner, Sinem Yıldız ve Canan Danyıldız’dı. Ancak programın şu anki sunucuları ise Bilal Özcan ve Sinem Yıldız’dır. Programn haftanın farklı günlerinde farklı saatlerde ekrana gelebiliyor.

Beyaz magazini kim sunuyor? Beyaz magazini kimler sunuyor? Beyaz magazin sunucuları Pınar Eliçe kimdir? Didem Delen Kimdir?

Beyaz Magazin programının erkek sunucusu Bilal Özcan’dır. Bilal Özcan, 1959 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş, 61 yaşında bir gazetecidir. Gazeteciliğinin yanısıra yazarlık, yapımcılık ve sunuculuk yapmaktadır.

1977 yılından bu yana basın dünyasında görev yapan Bilal Özcan, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezundur.

BEYAZ MAGAZİN SUNUCUSU SİNEM YILDIZ KİMDİR?

Beyaz Magazin sunucusu Sinem Yıldız, 1980 yılında İstanbul’da doğdu. 

40 yaşında olan Sinem Yıldız, Kültür Koleji, Arel ve Yenidünya Kolejlerinde okudu. Bale ve tiyatro eğitimleri almış donanımlı bir isimdir. Maltepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarım Bölümü mezunudur. Televizyonculuk dünyasına Show TV’de başladığı stajla adımını attı.

Daha önce de Pazar Sürprizi, Sabah Sefası, Still, Adım Adım Türkiye ve Güngör & Sinem Show isimli programları sunuculuğunu üstlenmiştir. Akabinde Flash Tv ekranlarında yayınlanan Ne Çıkarsa Bahtına isimli izdivaç programı ile tanınan Sinem Yıldız en son Star TV’de Hayat Sevince Güzel isimli güncel programı sunmuştur. Kısa bir süre önce ise Show Tv ekranlarında yayınlanan Seda Sayan‘la programında magazinde yaşanan olayları yorumlamış fakat program tutmayınca kadrodan çıkarılmıştır.

Eski sunucular kimlerdi?

BEYAZ MAGAZGİN SUNUCUSU PINAR ERGÜNER KİMDİR?

Beyaz Magazin eski sunucusu Pınar Ergüner, Diyalog İletişim Akademisi mezunudur. Televizyonculuk dünyasına muhabir olarak başladı. İlk televizyon deneyimini gerçek anlamda Reha Muhtar ile birlikte yaşamıştır. Bir dönem Life Style isimli programı sunmuştu. Üniversite yıllarında tiyatro oyunculuğu yaptı. Mayıs 2000-Mart 2009 tarihleri arasında CNN TÜRK’te spikerlik yapmıştır. 2009 yılının Mart ayında kendi isteğiyle CNN TÜRK’ten ayrılmıştır.

BEYAZ MAGAZİN ESKİ SUNUCUSU CANAN DANYILDIZ KİMDİR?

Canan Danyıldız 1980 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Aslen İzmirli olan Danyıldız, Yeditepe Üniversitesi Türk Dili Edebiya bölümü mezunudur. Bir süre internet sitelerinde gazetelerde editörlük yaptı. Şu ana kadar çok sayıda ünlü isimle röportajlar yaptı.

Didem Delen Kimdir? Kaç Yaşında, Ne iş Yapıyor, Şimdi Ne Yapıyor?

Didem Delen 27 Aralık 1985 İstanbul doğumludur. Halkla İlişkiler bölümü mezunu Delen, bir süre bu sektörde çalıştı. Bir döneme damga vuran Kısmetse Olur programında yarışan Didem Delen tavırları ve güzelliği ile dikkat çekti. Şuanda Beyaz Magazin programında sunucu olarak görev almakta.

Didem Delen Kimdir? Kaç Yaşında, Ne iş Yapıyor, Şimdi Ne Yapıyor?

Didem Delen 27 Aralık 1985 İstanbul doğumludur. Halkla İlişkiler bölümü mezunu Delen, bir süre bu sektörde çalıştı. Bir döneme damga vuran Kısmetse Olur programında yarışan Didem Delen tavırları ve güzelliği ile dikkat çekti. Şuanda Beyaz Magazin programında sunucu olarak görev almaktadır.

@didemdelen_dd kullanıcı adı ile instagramda bulunmaktadır.

1985 yılında doğan Didem Delen, halkla ilişkiler uzmanı olarak görev yapıyor. Kısmetse Olur gelin adaylarından Didem, bir kez evlenip boşandı. Bu bilgi sonradan öğrenildi ve bütün evde büyük ses çıkardı. Adnan ve Didem’in ilişkisini derinden etkileyen bu gerçek daha sonra önemsenmeyerek yola devam edildi.

Kısmetse Olur’un tanıtım bölümünde önce kendini anlatan ardından beklentilerini yanıtlayan Didem Delen, aradığı damat adayını “Zeki ve eğlenceli olmalı, yemek yapmayı da biliyorsa şahane olur.” sözleriyle tanımlamıştı. Adnan Kızıltaş ile ayrılıp barışmaları izleyicileri ekran başına kilitledi.

You cannot copy content of this page