Cem Çıtak kimdir ne iş yapar? Cem Çıtak kimdir? Nerelidir? Cem Çıtak kaç yaşında öldü?

19.12.2022
Okuma Süresi: 7 dakika
A+
A-
Cem Çıtak kimdir ne iş yapar? Cem Çıtak kimdir? Nerelidir? Cem Çıtak kaç yaşında öldü?

Cem Çıtak kimdir ne iş yapar? Cem Çıtak kimdir? Nerelidir? Cem Çıtak kaç yaşında, öldü mü?

Dilan Tatlıses’in, üvey babası Cem Çıtak‘a açtığı ‘soybağının reddi’ davası kabul edildi. Dilan Tatlıses’in, Bakırköy Aile Mahkemesi’nde açtığı “soybağının reddi” davası kabul edilirken, Dilan, 2007’de kaybettiği üvey babası Cem Çıtakın nüfusundan çıkmış oldu.

Dilan Çıtak Tatlıses, 2007 yılında hayatını kaybeden üvey babası hakkında duygularını şu sözlerle paylaşmıştı;

“Bugün tam 9 sene oldu kapıdan girince ‘babişkooo’ diye bağırıp sırtına atlamayalı… Nefret ettim bugünden nefret ettim sensizlikten. Sadece seni almadı hayat benden, duygularımı, çocukluğumu, mutluluğumu da aldı. Gittiğin gün çocuktum ve çocuk kaldım. Yarım kaldı heryerim, büyüyemedim… Sonra ne zaman kırılsam hep ağladım. Ne vardı yine ağladığım da kucağıma yatsan bana saatlerce anlatsan beni ne çok sevdiğini… denizin dibindeki inci tanemsin safımsın pamuğumsun desen yine… Hastalandığım da baba diye ağlasam yine çünkü ben hastayken uyuyamazdın sen bakardın… Şimdi kalbim hasta keşke olsan ısıtsan sarsan sarılsan aşkım desen hemen iyileştirsen.. Hemen iyileşirimki Ne çok ihtiyacım var sana. Gidişin her yaramın sebebi oldu. Ve böyle olalı tam 9 sene oldu. Nefret ettim bugünden nefret ettim sensizlikten…”

Işıl Çıtak’ın evlendiği kişinin ismi Dilan ‘ın soyadını taşıdığı Cem Çıtak’dır. İbrahim Tatlıses ‘in Kızı Dilan Çıtak Tatlıses, 2 Aralık 1989 tarihinde dünyaya geldi. Küçük yaşlarda müzikle ilgilenmeye başlayan Dilan Çıtak Tatlıses, babası İbrahim Tatlıses ‘in izinden giderek şarkıcı oldu.
Işıl Çıtak’ın evlendiği kişinin ismi Dilan’ın soyadını taşıdığı Cem Çıtak’dır. Dilan baba olarak hep onu bilmiştir.

Dilan Çıtak evlimi? Dilan Çıtak Ne Zaman Ortaya Çıktı? Cem Çıtak Neden Öldü?

Çıtak, 2 Aralık 1989 tarihinde dünyaya geldi. Küçük yaşlarda müzikle ilgilenmeye başladı.

2003 yılında Pera Güzel Sanatlar Lisesi Müzik bölümünde okudu.

Asıl branşı şan olarak başladığı eğitimine piyano ve keman dersiyle de devam etti. 2 sene keman 4 sene piyano çaldı kemanı bıraktı ve piyano çalmayı sürdürdü.

İbrahim Tatlıses‘in bebeği kabul etmemesi üzerine Dilan‘ı kendisi büyüten Işıl Çıtak, ikinci kez evlilik gerçekleştirmiştir. Işıl Çıtak’ın evlendiği kişinin ismi Dilan‘ın soyadını taşıdığı Cem Çıtak’dır.

İbrahim Tatlıses‘in Kızı Dilan Çıtak Tatlıses, 2 Aralık 1989 tarihinde dünyaya geldi.

Küçük yaşlarda müzikle ilgilenmeye başlayan Dilan Çıtak Tatlıses, babası İbrahim Tatlıses‘in izinden giderek şarkıcı oldu.

Dilan Çıtak Tatlıses’in annesi Işıl Çıtak, 90’lı yıllarda İbrahim Tatlıses ile yaşadığı kısa süreli ilişki sonrası Dilan‘ı dünyaya getirmiştir.

İbrahim Tatlıses’in bebeği kabul etmemesi üzerine Dilan‘ı kendisi büyüten Işıl Çıtak, ikinci kez evlilik gerçekleştirmiştir.

Usta sanatçı İbrahim Tatlıses’in kızı olan Dilan Çıtak, 2 Aralık 1989’de İstanbul’da doğdu. 2003 yılında Müzik eğitimine Pera Güzel Sanatlar Lisesi Müzik bölümünde yarı burslu olarak okumaya başlayan Dilan Çıtak, müzik eğitimine keman ve piyano dersleriyle devam etti. Dilan Çıtak Tatlıses, 2 yıl keman; 4 yıl piyano çaldı.

Şu anda bir sanat okulunda Keman ve Piyano hocalığı yapan Dilan Çıtak, kendisine ait proje olan SOUL SENSATION band’in solistliğini yapmaktadır. İskender Paydaş’ın “Zamansız Şarkılar” projesinde vokal olarak yer almıştır.

Dilan Çıtak’ın annesi Işık Çıtak’tır. İbrahim Tatlıses 90’lı yıllarda Işık Çıtak ile kısa süreli ilişki yaşamıştı.

Dilan Çıtak, 2 Aralık 1989 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Tüm hayatı boyunca tıpkı İbrahim Tatlıses gibi müzikle iç içe oldu. 2003 yılında Pera Güzel Sanatlar Lisesi Müzik bölümünde yarı burslu olarak okumaya başladı. Asıl branşı şan olarak başladığı eğitimine piyano ve keman dersiyle de devam etti.

2 sene keman 4 sene piyano çaldı kemanı bıraktı ve piyano çalmaya devam etti. Okul süresince müzikallerde ve korolarda yer aldı. Caz orkestralarında solistlik yaptı. Aynı zamanda Pera tiyatroda 2 sene oyunculuk eğitimi aldı.

2011’de dil ve müzik eğitimi için Amerika’ya gitti. “Berklee College Of Music” öğrencilerinden oluşan çeşitli ekiplerle büyük sahnelerde konserler verdi. (Harper’s Ferry,Wally’s Cafe,939 Cafe). Kendi alanında bir çok başarıya imza atmış “The Julliard School”dan mezun Amerikalı bir vokal hocası ile vokal çalışmaları yaptı. Bir yıllık dil ve müzik eğitimi sonrasında Türkiye’ye dönüş yaptı. İTÜ İngilizce müzikoloji bölümünü kazanarak eğitimine bu alanda devam etti.

Sanat okulunda Keman ve Piyano hocalığı yapıyor. Kendi projesi olan SOUL SENSATION band’in solistliği ve İskender Paydaş’ın “Zamansız Şarkılar” projesinde de vokal olarak yer almıştı.

Dilan Çıtak’ın Annesi Işıl Çıtak Kimdir?

Dilan Çıtak Tatlıses’in annesi Işıl Çıtak, 90’lı yıllarda İbrahim Tatlıses ile yaşadığı kısa süreli ilişki sonrası Dilan’ı doğdu.

İbrahim Tatlıses’in bebeği reddetmesi üzerine Dilan’ı kendisi büyüten Işıl Çıtak, ikinci kez evlilik gerçekleştirmiştir.

Işıl Çıtak’ın evlendiği kişinin ismi Dilan’ın soyadını taşıdığı Cem Çıtak’dır. Dilan baba olarak hep onu bilmiştir. Bundan dolayı da Dilan Çıtak hala babası bildiği Cem Çıtak’ın soy ismini kullanmaktadır.

You cannot copy content of this page