Ceren Özdemir darbuka kimdir? Ceren Özdemir kimdir? Ceren Özdemir’i kim öldürdü?

14.06.2022
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Ceren Özdemir darbuka kimdir? Ceren Özdemir kimdir? Ceren Özdemir’i kim öldürdü?

Ceren Özdemir darbuka kimdir? Ceren Özdemir kimdir? Ceren Özdemir’i kim öldürdü?

Ordu Üniversitesi (ODÜ) Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi 2. sınıf öğrencisi Ceren Özdemir (20), Altınordu ilçesi Zaferi Milli Mahallesi’ndeki evinin bulunduğu binaya girerken kimliği belirsiz bir kişi tarafından bıçaklı saldırıya uğradı.

Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine genç kız, olay yerine gelen ambulansla Ordu Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Karın ve göğüs bölgesine aldığı bıçak darbeleriyle ağır yaralanan Özdemir, hastanede yapılan müdahaleye rağmen hayatını kaybetti.

Mazlum Altun kimdir eski sevgilisi deniyor: Twitter’da #MazlumAltunTutuklansın etiketiyle yayınlanan videoda bir şahsın ağza alınmayacak küfürler ve tehditler savurduğu görülüyor. 2 senedir eski sevgilisi tarafından tehditlere ve hakarete maruz kaldığı iddia edilen kişinin Mazlum Altun olduğu iddiası sosyal medyada geniş yer aldı.

Ordu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Akdoğan, Özdemir’in ölümüne ilişkin şu açıklamayı yaptı; ””Doktorumuzun anlattığına göre çocuğumuz göğsünden ön taraftan, kalbin sağ yanından muhtemelen büyük bir bıçakla yaralanmış. Çünkü doktorumuzun anlattığına göre çocuğumuzun kalbini ikiye bölmüş bıçak. Vücudun ana damarını kesmiş ve karaciğere de saplanan büyük bir facia. Doktorlarımız ellerinden gelen bütün çabayı ortaya koymuşlar. Zaten çocuğumuz gelene kadar kan kaybetmiş. Aldığım bilgiye göre okulundan çıkıyor, evine gelirken bir yere uğruyor. Oradan eve gelince zile basıyor ve yukarıdan ablası anahtarı atıyor. O ara biraz geç kalınca ablası aşağı indiğinde bakıyor ki evladımız kan içinde yatıyor. Burada tıbbi anlamda sağ olsun doktorlarımız tüm tıbbi müdahaleleri yapmalarına rağmen evladımızı ne yazık ki kaybettik.”
GÖĞSÜNDEN VE KARNINDAN

Ordu Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Hakan Timur, saat 19:50 sıralarında Ceren Özdemir’in yaralı olarak hastanelerine geldiğini belirterek “Göğsünde ve karnında kesici ve delici alet yaralanması vardı. Acil serviste gerekli müdahaleyi yaptık. Ameliyathaneye alındı. Ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kızımızı kurtaramadık. Üzgünüz” dedi.

You cannot copy content of this page