Efekan Can sevgilisi? Efekan Can Kaç yaşında, Efekan Can boyu, oynadığı diziler, instagram, Efekan Can kimdir, nerelidir?

10.05.2022
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Efekan Can sevgilisi? Efekan Can Kaç yaşında, Efekan Can boyu, oynadığı diziler, instagram, Efekan Can kimdir, nerelidir?

Efekan Can sevgilisi? Efekan Can Kaç yaşında, Efekan Can boyu, oynadığı diziler, instagram, Efekan Can kimdir, nerelidir?

1994 doğumlu Efekan Can, Bilecik Üniversitesi İİBF İşletme Bölümü ve İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü – Tedarik Zinciri ve Yönetimi Yüksek Lisans’ından mezun oldu. Craft Oyunculuk Atölyesi’nden oyunculuk eğitimi alan Efekan Can, oyunculuk hayatına 2017 yılında Ufak Tefek Cinayetler dizisi ile başladı.

Gerçek adı: Efekan Can
Doğum tarihi: 1994
Doğum yeri: Bilecik
Boyu: 1.80 cm
Kilo: 68 kg
Burcu:  Bilinmiyor
Eğitim durumu: Üniversite
Medeni hali: Bekar
Meslek:  Güreşçi, Oyuncu
İnstagram @efekancann

Efekan Can kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

osyal medyada gündeme oturan Efekan Can aynı zamanda yakışıklılığıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Herkes Serhan’ın gençliğini canlandıran Efekan Can’ın kız arkadaşının olup olmadığını merak ediyor. İnstagram hesabına baktığımız zaman Efekan Can’ın sevgilisinin olduğunu görüyoruz.

Efekan Can hayatı ve biyografisi

Efekan Can 1994 yılında Bilecik’te dünyaya geldi. Eğitim hayatına Bilecik’te başladı. Liseden mezun olduktan sona üniversite eğitimine Bilecik Üniversitesi İşletme Bölümü’nde devam etti ve bu alandan mezun oldu.

Dizi ve oyunculuk kariyerine başlamadan önce Atölye Craft’ta Oyunculuk eğitimi aldı. Öte yandan eğitimine İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitütüsü Tedarik Zinciri ve Yönetimi bölümünde Yüksek Lisans yapmaya başladı. Özel yetenekleri arasında solistlik ve söz yazarlığı bulunmaktadır. Aynı zamanda profesyonel güreşçidir.

Oyunculuk hayatı ilk kez 2017 yılında yayınlanan “Ufak Tefek Cinayetler” adlı dizide Serhan’ın gençliğini canlandırması ile başladı. Bu süreci daha sonra 2019 yılında “Azize” dizisi takip etti. Efekan Can Azize dizisinde “Kuzey Alpan” rolü ile izleyicisinin karşısına çıktı.

Günümüzde hayatına İstanbul’da devam eden Efekan Can sevgilisi yoktur. Başarılı oyuncu dizi film çalışmalarını sürdürmektedir.

Efekan Can dizi ve filmleri

Efekan Can oynadığı diziler, rol aldığı sinema film projeleri, yeni dizisi aşağıda güncel olarak yer almaktadır.

  • 2019 – Azize (Kuzey Alpan) TV Dizisi
  • 2017 – Ufak Tefek Cinayetler (Serhan’ın gençliği) TV Dizisi

You cannot copy content of this page