Feyza Aktan kimdir biyografisi? Feyza Aktan Nereli? Feyza Aktan Mesleği, Oynadığı Diziler, Feyza Aktan Hangi Okul Mezunu?

17.05.2022
Okuma Süresi: 5 dakika
A+
A-
Feyza Aktan kimdir biyografisi? Feyza Aktan Nereli? Feyza Aktan Mesleği, Oynadığı Diziler, Feyza Aktan Hangi Okul Mezunu?

Feyza Aktan kimdir biyografisi? Feyza Aktan Nereli? Feyza Aktan Mesleği, Oynadığı Diziler, Feyza Aktan Hangi Okul Mezunu?

Feyza Aktan, 1992 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Aslen Antalyalı olan Aktan, 8 Mart 2018’de bir yıldır birlikte olduğu Özcan Deniz ile dünya evine girmişti. Nikah masasına oturduklarında bebek bekleyen çiftin oğulları Kuzey, 30 Nisan 2018 tarihinde dünyaya geldi.

Aslen Antalyalı olan Feyza Aktan, 1992 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 1 yıl birlikte olduğu Özcan Deniz ile 8 Mart 2018’de sade bir törenle evlendi. O dönem hamile olan Aktan, gelinlik yerine siyah bir elbise tercih etti. Özellikle böyle bir gün için siyah bir kıyafet tercih eden Feyza’nın beyaz yerine siyahı tercih etmesi uzun süre konuşulmuştu. Nikah masasına oturduklarında bebek bekleyen çiftin oğulları Kuzey, 30 Nisan 2018 tarihinde dünyaya geldi. Çift, 2019 yılında evliliklerine son verdi.

Nikah masasına oturduklarında bebek bekleyen çiftin oğulları Kuzey, 30 Nisan 2018 tarihinde dünyaya geldi. Oğlunun ilk fotoğrafını sosyal medya üzerinden paylaşan Deniz, “Geldi mucizem, tarifi zor duygular içindeyim” sözleriyle duygularını ifade etmişti.

Özcan Deniz’in, Feyza Aktan’a 3 yaşındaki oğlu için açtığı velayet davasının dördüncü duruşması 22 Ekim 2021 günü görüldü. Yaklaşık 2 saat süren duruşma çıkışı Feyza Aktan’ın avukatı, “Dosya karara çıkmadı arkadaşlar, 14 Aralık’a kaldı. 14 Aralık’ta karar celsesi olacak. Tanıkların dinlenmesi bitti, inşallah o gün haklı ve doğru bir karar çıkacak” dedi.

Duruşma çıkışı Özcan Deniz ise, “Sadece ertelendi, sonuç çıkmadı” diyerek bir açıklama yapmadı.

Özcan Deniz’in, Aslı Enver’e takıntılı bir şekilde hayranlık duyması ve Feyza Aktan’ın da sürekli onun gibi olmasını istemesi üzerine çiftin arasının açıldığı ve boşanma kararı aldıkları iddia edildi. Eşinin isteği üzerine Feyza Aktan’ın, bir dönem Aslı Enver’e benzemeye çalıştığı ve onun gibi giyinmeye çalıştığı ileri sürüldü. Feyza Aktan’ın nikahta giydiği siyah elbise çok konuşulmuştu. Nedeni ise o elbisenin Aslı Enver’in Özcan Deniz ile birlikte rol aldığı dizide giydiği elbise olmasıydı..

Öte yandan ikilinin ayrılığına Feyza Aktan’ın Meryem Uzerli kıskançlığının neden olduğu öne sürüldü. İddiaya göre Feyza Aktan, 2017 yılında ‘Öteki Taraf’ filminde ünlü sanatçıyla başrolü paylaşan Meryem Uzerli’yi kıskandı. O dönem 4 aylık hamile olan Feyza Aktan, iddiaya göre Özcan Deniz’in Meryem Uzerli ile filmdeki ateşli öpüşme karelerini basında görünce o sahneyi izlemek istedi. Buna izin vermeyince Feyza Aktan ile tartışan Özcan Deniz’in “Feyza, hamile olduğu için hassas. Onu, bunun bir iş olduğuna ikna edemiyorum” dediği öne sürüldü.
FEYZA AKTAN’IN HAYAT HİKAYESİ

1992 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Feyza Aktan aslen Antalyalıdır.

1 yıl birlikte olduğu Özcan Deniz ile 8 Mart 2018’de sade bir törenle evlendi. Nikah masasına oturduklarında bebek bekleyen çiftin oğulları ‘Kuzey’, 30 Nisan 2018 tarihinde dünyaya geldi.

Feyza Aktan’ın evlenmeden önce gerçek adının ‘Fatıma’ olduğu iddia edildi.

Feyza Aktan ile Özcan Deniz çifti, 2019 yılında boşandı.

2021 yılında Özcan Deniz’in yapımcısı olduğu ve Gain platformunda yayınlanan ‘Senkron’ dizisinde ilk oyuncu deneyimini yaşadı. Dizideki tartışma sahneleri ile çiftin gerçek hayattaki kavga görüntülerinin benzerlik taşıması dikkatlerden kaçmadı.

992 doğumlu olan Feyza Aktan, 2021 yılı itibarıyla 29 yaşındadır.

2018-2019 yıllarında evli kalan Özcan Deniz ile Feyza Aktan arasında 20 yaş fark vardır.

Feyza Aktan 1.65 metre boyunda, 56 kilo ve terazi burcudur.

Sosyal paylaşım sitesi Instagram’da @aktannfeyza, Twitter’da @aktanfeyza kullanıcı adıyla yer almaktadır.

You cannot copy content of this page