Fuat Uğur kimdir ? Kaç yaşında? Nereli? Vikipedi, Siyasi görüşü? Fuat Uğur’un eşi kimdir?

29.12.2022
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Fuat Uğur kimdir ? Kaç yaşında? Nereli? Vikipedi, Siyasi görüşü? Fuat Uğur’un eşi kimdir?

Sizlerin merak ettiği Fuat Uğur kimdir ? Kaç yaşında? Nereli? Vikipedi, Siyasi görüşü? soruları sizler için araştırdık. Bilindiği üzere Fuat Uğur gazetecidir. Kendisi aslen Samsunludur. Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademesi İşletme Bölümü mezunudur. Meslek Hayatına 1978 yılında başlamıştır. Politika Gazetesi’nde Cumhurbaşkanlığı ve Başbakanlık muhabiri olarak görev almıştır.

Çalışma Bakanlığı’nda İş Müfettişi olarak da çalışmıştır. 1984 yışında avukat ve iş müfettişi arkadaşlarıyla birlikte hukuk bürosu kurmuş ve faaliyete geçirmiştir.

1986 yılında 3 arkadaşıyla birlikte 7 ciltlik Sosyal Güvenlik Mevzuatı’nı yazmıştır. 1988 yılında Hürriyet Gazetesi bünyesinde muhabir olarak görev almaya başladı.

Daha sonra Güneş Gazetesi, İnterstar TV ve Kanal 6’da çalıştı. ATV’deki “Kayıp Aranıyor” ve “Katil Kim” adlı programlarda yapımcı ve editör olarak çalıştı. Nokta Dergisi Ve Yeni Yüzyıl Gazetesi Haber Müdürü olarak görev yaptı. Cem Radyo’da bir süre Genel Müdür olarak çalıştı.

Show TV’de Haber Müdürü, ATV’de Haber Genel Yayın Yönetmeni pozisyonlarında görev aldı. A Haber’de “İnce Siyaset” adlı programın moderatörlüğünü üstlendi.

Son olarak TGRT Haber ekranlarında meslek yaşantısını sürdürmeye devam etti.

You cannot copy content of this page