Gökhan Abdik kimdir? Gökhan Abdik kaç yaşında, nereli? Gökhan Abdik hangi takımlı?

28.05.2022
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Gökhan Abdik kimdir? Gökhan Abdik kaç yaşında, nereli? Gökhan Abdik hangi takımlı?

Gökhan Abdik kimdir? Gökhan Abdik kaç yaşında, nereli? Gökhan Abdik hangi takımlı?

@gokhan_abdik kullanıcı adı ile Twitterda bulunmaktadır.

40 bin civarında takipçisi vardır.

2019 yılında attığı twet Benim için yeni bir hikaye başlıyor. 1 Ağustos’tan itibaren S Sport ailesinin bir parçasıyım artık. Premier Lig, Bundesliga ve daha fazlası için S Sport ve S Sport 2’de görüşmek üzere.

Şampiyonlar Ligi final spikeri Gökhan Abdik kimdir? Maçın yorumcusu Fatih Terim mi?

Spiker Gökhan Abdik, 11 yıl boyunca görev yaptığı beIN Sports’tan (Digiturk) 2019 yılının haziran ayında ayrılma kararı almıştı. Abdik, 1 Ağustos 2019 tarihinden itibaren de S Sport kanalında görev almaya başladı. Başarılı spiker, Premier Lig ve Bundesliga maçlarının anlatımını üstlendi.

Kariyeri boyunca birçok önemli maçın anlatımını gerçekleştiren Abdik evli ve bir kızı bulunuyor.

Şampiyonlar Ligi final müsabakasında futbolseverler seyir zevki yüksek bir karşılaşma için geri sayıma başladı. Sezon boyunca mücadele eden iki takım finalde kupanın sahibi olabilmek için karşı karşıya gelecek. Peki, büyük finalin canlı anlatımını yapacak olan Şampiyonlar Ligi final spikeri Gökhan Abdik kimdir? Final maçı yorumcusu Fatih Terim mi?

Oldukça önemli performanslar ortaya koyarak finale kadar yükselen iki takım bu kez Şampiyonlar Ligi’nde sezonun en büyüğü olabilmek için sahada olacak. Bir takımın kupanın sahibi olacak gecede maçın anlatımını spiker Gökhan Abdik yapacak.

You cannot copy content of this page