Hakan Altun sevgilisi kim? Hakan Altun sevgilileri kimlerdi? Hakan Altun Kaç Çocuğu Var? Hakan Altun evli mi çocuğu var mı?

14.05.2022
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-
Hakan Altun sevgilisi kim? Hakan Altun sevgilileri kimlerdi? Hakan Altun Kaç Çocuğu Var? Hakan Altun evli mi çocuğu var mı?

Hakan Altun sevgilisi kim? Hakan Altun sevgilileri kimlerdi? Hakan Altun Kaç Çocuğu Var? Hakan Altun evli mi çocuğu var mı?

Hakan Altun, Seray Sever ve sonra da Ebru Gündeş ile aşk yaşadı.2008 yılında beyninde oluşan tümör için beyin ameliyatı oldu. Hakan Altun, 2005 yılında yaptığı “Hediye” adındaki albümünde yer alan ayrıldığı sevgilisi Ebru Gündeş için yazdığı “Bu Kalp Senin İçin Atacak” adlı bir şarkıyı da okudu.

Hakan Altun bu plandan bir şekilde haberdar oldu. Nişanlısının kendisini sadakat testine sokmasını ise affetmedi ve mahallenin genç çifti 10 aylık ilişkilerini bir anda bitirdi.

Hakan Altun 13 Ağustos 1972 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Bugün 48 yaşında olan Hakan Altun Arabesk, Fantazi, Türk Sanat Müziği, Türk Halk Müziği türlerinde şarkılar söyleyen sanatçıdır. Meral Altun ve eski bir futbolcu olan Arap Hasan lakaplı Hasan Altun’un oğludur.

Nikah masasına gitmesi beklenen aşkın bitişi, herkesi üzdü. Ayrılığın ardından Hakan Altun, Seray Sever için birçok şarkı yazdı ve bir röportajında unutamadığını söyledi. Altun açıklamasında; “Evet, ben bunları söyledim ve sonuna kadar arkasındayım. Bu geçmişle ilgili bir şey.

Hakan Altun, 2005 yılında yaptığı “Hediye” adındaki albümünde yer alan ayrıldığı sevgilisi Ebru Gündeş için yazdığı “Bu Kalp Senin İçin Atacak” adlı bir şarkıyı da okudu. Akrostiş tekniğiyle yazılan bu şarkının dizelerinin ilk harfleri, ünlü sanatçı “Ebru Gündeş” adını oluşturuyor.

Hakan Altun, 1972 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Aslen Siirtlidir. 48 yaşındadır. “Arap Hasan” lakaplı futbolcu Hasan Altun’un oğlu olan Hakan Altun’un bir de kız kardeşi vardır. lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı’nda yapan Hakan Altun, yüksek lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde tamamlamıştır.

1994 yılında, Edirne Türk Devlet Müziği topluluğunda çalışan Hakan Altun 1997’de görevini bırakarak vatani görevini yapmak için askere gitti. Askerliğini yaptığı Ankara’da besteci yönünü keşfeden Hakan Altun, 1998 yılında kendi adını taşıyan ilk albümünü çıkardı. Sevilen sanatçı ilk albümündeki “Hani Bekleyecektin” adlı şarkısı ile o dönem büyük bir çıkış yakalamıştır.

2000 yılında “Ağlamak Yok Yüreğim” adlı ikinci albümünü çıkaran Altun’un, ikinci albümünün çıkış parçası “Ağlamak Yok Yüreğim”dir. Bu albümde yer alan “Her Sevda Bir Ölümmüş” adlı şarkısına Şebnem Schaefer ile çektiği video klibi ile ses getirmiştir.

Birçok usta sanatçı ile birlikte çalışan ve bestelere imza atan Hakan Altun ud, cümbüş, gitar ve klavye çalmaktadır. Çok iyi bir Beşiktaş taraftarı olduğu bilinen Hakan Altun müzikal çalışmalarına devam etmektedir.

You cannot copy content of this page