Hazal Taşbek Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri? Sevgilisi?

31.05.2023
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Hazal Taşbek Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri? Sevgilisi?

Hazal Taşbek Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri? Sevgilisi? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Hazal Taşbek Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri? Sevgilisi? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Tiyatro ve dizi oyuncusu Hazal Taşbek 1.68 boyunda ve 68 kilodur. Hazal Taşbek, 1994 yılında dünyaya gelmiştir. Liseyi Saint-Joseph Fransız Lisesi’nde okumuştur. Lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır. İyi derecede Fransızca ve İngilizce bilmektedir.

2020 yılında Tv8 ekranlarında yayınlanan “MasterChef Türkiye” isimli asçılık yarışmasına katılmıştır. Yarışmanın sevilen isimlerinden olan Hazal Taşbek, adını kısa sürede duyurmayı başarmıştır. 2022 yılında ise “Esaret” isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Dizinin oyuncularında ise Ali Yağız Durmuş, Hilal Anay, Melahat Abbasova, Mustafa Şimşek, Zeki Ocak, Esra Demirci, Öncil Aktarıcı, Başak Durmaz, Pervin Mert, Yağmur Çelik, Mahassine Merabet, Gözde Erdem, Kerem Tanık, Cerensu Gülnaz Çelik, Bülent Ergün ve Sinem Karaçoban gibi başarılı isimler yer almaktadır.

Oyunculuk çalışmalarına “Meltem Uçal Menajerlik” aracılığıyla sürdüren Hazal Taşbek, aynı zamanda birçok tiyatro sahnesinde rol almaktadır.

Sizler için bizlerde Hazal Taşbek Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri? Sevgilisi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page