İyilik Sinan Kimdir? Mehmet Aykaç Kaç Yaşındadır? Mehmet Aykaç Kimdir, Nereli? Neslihanın kardeşi kim?

05.06.2022
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-
İyilik Sinan Kimdir? Mehmet Aykaç Kaç Yaşındadır? Mehmet Aykaç Kimdir, Nereli? Neslihanın kardeşi kim?

İyilik Sinan Kimdir? Mehmet Aykaç Kaç Yaşındadır? Mehmet Aykaç Kimdir, Nereli?

İyilik dizisinin yeni oyuncusu Mehmet Aykaç oldu. Mehmet Aykaç dizide Sinan karakterini canlandıracak. Yapımcılığını MEDYAPIM’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Murat Öztürk’ün oturduğu, cuma günlerinin sevilen dizisi “İyilik”, kadrosuna genç oyuncu Mehmet Aykaç katıldı.

Neslihan’ın biricik kardeşi, canı, ciğeri. Ablasına çok düşkün. Serap’ın intiharından sonra daha bir düşmüşler birbirlerine, sarılmışlar. İkisi de her konuda desteğini, ilgisini esirgememiş diğerinden esirgememiş. İmrenilen bir kardeşlikleri var. Yakışıklı, özgüvenli bir genç adam. Ailesinin nüfuzu ve varlığına oranla hiç kibirli değil. Hatta beklenmedik derecede tevazu sahibi. Başarılı bir eğitim hayatı olmuş. Uluslararası ilişkiler mezunu olan Sinan, şu an Milano’da bir moda markasında tecrübe kazanıyor.

Her cuma Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan İyilik dizisine yeni katılan Sinan karakteri dizinin başrol oyuncusu Neslihan’ın kardeşidir. İyilik dizisine 4. bölümde katılan Sinan karakteri oldukça yakışıklı ve özgüveni yüksek biridir.

İyilik Sinan Kimdir? Mehmet Aykaç Kaç Yaşındadır? Mehmet Aykaç Kimdir, Nereli?

992 Hatay,Erzin doğumlu Mehmet Aykaç,henüz lise sıralarındayken müzik çalışmalarıyla En iyi beste – En iyi solist ödülü aldı.Lise eğitiminin ardından İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Opera ve Koro Şarkıcılığı Bölümü’nde devam etti. 2012 yılında katıldığı O Ses Türkiye yarışma programı Jüri üyeleri döndüremesede hayatı değişti.

Oyunculik kariyerine 2013 yılında Eski Hikaye adlı dizide canlandırdığı Atakan rolü ile adım atı.2014 yılında Sil Baştan dizisinde Mete rolünü oynadı.En büyük çıkışını 2018 yılında Kırgın Çiçekler dizisi ile yaptı. 2019 yılında Bir Litre Göz Yaşı dizisinde Ali karakterine hayat verdi.

Genç oyuncu,Serap Matyaş’tan temel oyunculuk dersleri aldı. Oyuncular Ahmet Kural, Murat Cemcir, yönetmen ve senarist workshop’larına katıldı. Mehmet Aykaç müzik entürümanları arasında keman ve gitar çalabilmektedir. Aynı zamanda bir dönem Körfez İstanbul Spor’da lisanslı olarak futbol oynadı. Günümüzde dizi çalışmalarını sürdürmektedir.

Rol Aldığı Projeler;

2021 – Kıbrıs Zafere Doğru (Erdil) (TV Dizisi)

2019 – Bir Litre Göz Yaşı Ali (TV Dizisi)

2018 – Kırgın Çiçekler Serkan (TV Dizisi)

2014 – Sil Baştan Mete (TV Dizisi)

2013 – Eski Hikâye Atakan (TV Dizisi)

You cannot copy content of this page