Kardeşlerim Dizisi Emir Kimdir ?

12.01.2022
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Kardeşlerim Dizisi Emir Kimdir ?

Kardeşlerim dizisinde Emir karakterini canlandıran kişi Enes Demirkapıdır. Enes Demirkapı hakkında detaylı bilgiler için yazımızın devamına göz atınız.

Enes Demirkapı Kimdir ?

Gülperi ve TRT ekranlarındaki Masumlar apartmanı gibi dizilerde oynamış olan Enes Demirkapı 1997 yılında İstanbul’da doğmuş ve oyunculuk üzerine eğitimine devam eden bir dizi oyuncusudur. Geçtiğimiz sezon Masumlar apartmanı dizisinde Emre karakterini canlandırmış olan Enes Demirkapı daha önce Show TV’de yayınlanan Gülperi dizisinde oynamıştı. Tarkan’ın yolla isimli klibinde de oynamış olan Enes Demirkapı 182 boyunda 75 kilo ağırlığındadır.

Daha önce Gülperi, Masumlar apartmanı dizilerinde oynayan Enes Demirkapı kardeşlerim dizisinde Emir karakterine hayat verecek ve Berk’in kardeşi olacak. Kardeşlerim dizisine yeni katılan Emir karakteri Resul’ün herkesten gizlediği oğludur. Emir Berk’in de kardeşi fakat hiç bilmediği duymadığı birisidir. Masumlar Apartmanı Emre, Enes Demirkapı tarafından canlandırılmaktadır. Emre üniversite öğrencisini canlandırmaktadır. Gamze’nin sevgilisi olan Emre’ye Neriman da ilgi duymaktadır.

1997 doğumlu olan Enes Demirkapı 75 kg 1.82 boyundadır. enesdemirkapi kullanıcı ismi ile instagramı aktif bir şekilde kullanmaktadır.

Kardeşlerim Yaren Yapıcı hakkında bilgi için buraya bakabilirsiniz.Enes Demirkapı Nurgül Yeşilçay, Timuçin Esen, Tarık Pabuçcuoğlu, Ece Sükan, Burak Dakak, Onur Serdar Bilge, Gülçin Kültür Şahin, Şefika Ümit Tolun, Ezgi Gör, Emir Özyakışır gibi isimlerin yer aldığı Gülperi dizisinde rol aldı. Enes Demirkapı’nın ilk oyunculuk deneyimini yaşadı ve Gökhan karakterini canlandı.  

Kardeşlerim Yaren Yapıcı hakkında bilgi için buraya bakabilirsiniz.

Enes Demirkapı Sevgilisi Var mı?

Enes Demirkapı’nın bir sevgilisi bulunmuyor. Sosyal medya hesabında sevgilisi ile resimleri bulunmuyor. Sevgilisi olursa muhakkak instagram hesabından görülürdü diye düşünülmektedir.

You cannot copy content of this page