Kim Kardashian Marilyn Monroe Dress, Kim Kardashian, Marilyn Monroe elbisesine zarar verdi iddiası

15.06.2022
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-
Kim Kardashian Marilyn Monroe Dress, Kim Kardashian, Marilyn Monroe elbisesine zarar verdi iddiası

Kim Kardashian Marilyn Monroe Dress, Kim Kardashian, Marilyn Monroe elbisesine zarar verdi iddiası

Kardashian’ın giyim tercihi yani Marilyn Monroe’nun efsane elbisesi ise kelimenin tam anlamıyla infial yarattı. Aslında Kardashian, MET Gala’ya girişte kırmızı halıda o elbiseyle poz verdikten sonra içeride efsane kıyafetin bir kopyasını giydi. Kendi anlattığına göre de Monroe’nun orijinal elbisesi üzerindeyken hiçbir şey yemedi, içmedi, kumaşa zarar vermemek için vücut makyajı yapmadı hatta oturmadı bile. Ama yine de bu kadar değerli bir elbisenin, müzeden çıkarılıp giyilmesi Marilyn Monroe hayranlarının “öfkeden delirmesine” yol açtı.

The world-famous television star, who is a fan of Marilyn Monroe, accused Kim Kardashian of damaging the iconic dress that the actress wore while singing “Happy Birthday” to then-President John F. Kennedy in 1962, while wearing it at the Met Gala last month.

The institution known as the ‘Marilyn Monroe Collection’ and which preserves the dresses of the famous star claimed that the dress was damaged from its Instagram account. The Marilyn Monroe Collection has released new photos showing the final version of Monroe’s stunning 1962 dress.

A few of the dress’s crystals were ‘missing’, and some of the crystals appeared to be swaying with their threads and were about to fall off. Trying to show the situation with photographs, Marilyn Monroe Collection claimed that Kim Kardashian did not protect the dress enough and damaged it. Upon the allegations, Ripley’s Believe It or Not company, the current real owner of the dress and the place where it was rented, was reached. A representative of Ripley said that Kim Kardashian highly respected the dress and there was no problem with the dress. Nowadays, it is wondered whether Kim Kardashian will respond to these images and allegations.

Kim Kardashian Marilyn Monroe Dress, Kim Kardashian, Marilyn Monroe elbisesine zarar verdi iddiası

Marilyn Monroe hayranı olan dünyaca ünlü televizyon yıldızı Kim Kardashian’ı, aktrisin 1962’de dönemin Devlet Başkanı John F. Kennedy’e ‘Mutlu Yıllar’ şarkısını söylerken giydiği ikonik elbiseye geçen ay Met Gala’da giyerken zarar vermekle suçladı.

‘Marilyn Monroe Collection’ adıyla bilinen ve ünlü yıldızın elbiselerini muhafaza eden kurum Instagram hesabından elbisenin zarar gördüğünü öne sürdü. Marilyn Monroe Collection, Monroe’nun 1962’de giydiği göz kamaştırıcı elbisenin son halini gösteren yeni fotoğraflar yayınladı.

Elbisenin birkaç kristalinin ‘eksik’ olduğu hatta bazı kristallerin de iplikleriyle birlikte sallandığı ve düşmek üzere olduğu görülüyordu. Durumu fotoğraflarla göstermeye çalışan Marilyn Monroe Collection, Kim Kardashian’ın elbiseyi yeteri kadar koruyamadığını ve zarar verdiğini öne sürdü. İddiaların üzerine elbisenin şimdiki gerçek sahibi ve kiralandığı yer olan Ripley’s Believe It or Not şirketine ulaşıldı. Ripley’in bir temsilcisi ise Kim Kardashian’ın elbiseye son derece saygı duyduğunu ve elbisede hiçbir sorun olmadığını söyledi. Şimdilerde Kim Kardashian bu görüntülere ve iddialara cevap verip vermeyeceği merak ediliyor.

You cannot copy content of this page