Konuşanlar Neslihan kimdir? Konuşanlar Neslihan instagram hesabı

28.02.2022
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Konuşanlar Neslihan kimdir? Konuşanlar Neslihan instagram hesabı

Exxen’de yer alan bu sohbet çok farklı. Tabi ki her insan farklı bir hikaye barındırı, her hikaye farklı bir kahkaha sebebi olur.

Hasan Can Kaya ile Konuşanlar’da birbirinden ilginç sorularıyla eğlence katlanarak artıyo diyerek tanıtıyor Konuşanları.

Fakat izleyiciler zaten biliyor konuşanları, kendilerini. Hasan Can Kaya’nın Youtube üzerinden başlatığı ve pandemi dönemi pik yapan eğlence programı.

Konuşanlar Youtube üzerinden geniş kitlelere ulaştı ve büyük beğeni toplayan Hasan Can Kaya bu başarısının ardından Exxen platformuna transfer oldu. Yılbaşı programına Acun medya ile iş birliğini açıklayan Hasan Can Kaya, uzun süredir Exxen’de seyirci karşısına çıkıyor.

Çekimleri İstanbulda yapılan programa seyirciden seçtiği konuşanları alan Hasan Can Kaya’nın keyifli sohbetini izlemek için Exxen e cüzi miktar ödeyerek sizde dahil olabilirsiniz.

İNSTAGRAM ADRESİ İÇİN TIKLAYIN.

İzleyici yorumları

Güldükçe çoğalıyoruz, çoğaldıkça shotlar kısalıyor 👍🤞😃

Adam güldürme makinesi arkadaş helal olsun Hasan kardeşimize böyle sıkıntılı bir zamanda insanları dertlerinden birazda olsa uzaklaştırıyo.tebrikler.❤❤❤

uzaklaştırıyo.tebrikler.❤❤❤

Biz Fakirlerin yüzünü güldüren tek program ya

Yabancı abimiz şunu demek istedi; “Ben bu kızın aile bağların dan , ailesine düşkünlüğün den çok etkilendim”. Gelsin çarpılar 🙂

Neslihan instagram hesabı bilinmiyor.

İNSTAGRAM ADRESİ İÇİN TIKLAYIN.

Neslihan Almayandan geliyor. Hemşire olduğunu söyledi ve Hasan’a sürekli DM atıyormuş. Kovit testlerini yapıyorlarmış. Seda ile kuzenler.

You cannot copy content of this page