Borsacı Mehmet Akdere nereli? Mehmet Akdere borsa kimdir? Serveti? Eşi?

10.06.2023
A+
A-
Borsacı Mehmet Akdere nereli? Mehmet Akdere borsa kimdir? Serveti? Eşi?

Mehmet Akdere Ahlatçı? Borsacı Mehmet Akdere nereli? Mehmet Akdere borsa kimdir? Serveti? Eşi? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Borsacı Mehmet Akdere nereli? Mehmet Akdere borsa kimdir? Serveti? Eşi? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Akdere ile ilgili olarak BorsaGündem sitesinde yer alan bir haberde şöyle deniliyor:

Mecnur Çolak hayattayken birlikte operasyon yapan, sık sık Bulgaristan’a gidip gelen Mehmet Akdere, Çolak’ın vefatından sonra büyük bir servetle sahneye çıktı.

İsmi bir dönemler sık sık manipülasyonlarla anılan bir süre ortadan kaybolan Mehmet Akdere yeniden ortaya çıktı. Hem de Sabancı Holding, İş GMYO, TSKB, Şekerbank ve Net Holding gibi hisselerde operasyon yaptığı iddiaları uzun süredir borsa kulislerinde konuşuluyor.

Mecnur Çolak hayattayken sık sık Bulgaristan’a ziyarete giden Mehmet Akdere, bir dönem merhum ile birlikte ele geçirdikleri İttifak Holding’in Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yaptı.

Son günlerde de ismi Şekerbank ile anılıyor. Mehmet Akdere ve ekibinin işlem yaptıkları hisselerin vadeli piyasadaki kontratlarında da yüklü alım satımlar yaparak fiyata yön verdikleri söyleniyor.

Mecnur Çolak vefat ettikten sonra büyük bir servetle ortaya çıkan Mehmet Akdere’in, Bekir Sami Karayal ve Ahmet Can Teoman ile birlikte hareket ettiği ileri sürülüyor.

Mecnur Çolak’ın Flap Kongre ve Beyaz Filo başta olmak üzere kullandığı isimlerden biri olarak bilinen Ahmet Can Teoman’ın Mehmet Akdere ile birlikte hareket etmeye başladığı borsa kulislerinde konuşuluyor. Bir dönem manipülatörlerle Beyaz Filo arasındaki bağlantıyı kurduğu iddia edilen Bilal Yurtdaş’ı şirketten kovduktan sonra operasyonları aktif olarak yönetmeye başlayan Ahmet Can Teoman hakkında çok sayıda ceza ve tedbir kararı bulunuyor.

Sizler için bizlerde Borsacı Mehmet Akdere nereli? Mehmet Akdere borsa kimdir? Serveti? Eşi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page