Okan Can Yantır kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi, instagram adresi?

10.09.2022
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Okan Can Yantır kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi, instagram adresi?

Okan Can Yantır kimdir? Kaç yaşında? Okan Can Yantır Sevgilisi, Okan Can Yantır sevgilileri, Okan Can Yantır instagram adresi?

@okancanyantir kullanıcı adı ile instagramda bulunmaktadır.

22.3 bin takipçisi vardır.

1980 yılında dünyaya gelen 38 yaşındaki Okan Can Yantır, eğitim hayatını Galatasaray Üniversitesi Siyaset Bilimi Bölümü’nden mezun olarak tamamladı. Yantır, aynı zamanda Fransa Paul Valery Üniversitesi’nde Seçim Stratejileri ve Aday İmajı eğitimi de aldı.

Yantır, Esquire Dergisi ile dergi sektöründeki kariyerine ilk adımını attı. Dergi sektöründe görev almaya başladığı günden bu güne kadar stajyerlikten editörlüğe kadar birçok görev yapan Yantır, bir süre boyunca GQ Türkiye Dergisi’nin Genel Yayın Yönetmenliği görevini sürdürdü. Okan Can Yantır, Arda Turan’ın Türkiye’nin ilk sporcu kariyer yönetimi ajansı Possible’ın yöneticisi olarak görev yapıyor.

Yantır daha önce oyuncu Dilan Deniz Çiçek ile aşk yaşadı.

Okan Can Yantır, 1980 yılında dünyaya geldi. 38 yaşındaki Okan Can Yantır, lisans eğitimini hayatını Galatasaray Üniversitesi Siyaset Bilimi Bölümü’nde tamamladı. Okan Can Yantır, aynı zamanda Fransa Paul Valery Üniversitesi’nde Seçim Stratejileri ve Aday İmajı eğitimi de aldı. Dergi sektörünün tanınan simalarından olan Okan Can Yantır, Esquire Dergisi ile dergi sektöründeki kariyerine ilk adımını attı. Birçok görev yapan Okan Can Yantır, bir süre GQ Türkiye Dergisi’nin Genel Yayın Yönetmenliği görevini üstlenmiştir.

Okan Can Yantır, bir dönem Tatlı Küçük Yalancılar, Bodrum Masalı ve Çukur dizileriyle tanınan Dilan Çiçek Deniz ile beraberlik yaşadı.

You cannot copy content of this page