Pınar Tevetoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli?

10.01.2023
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Pınar Tevetoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli?

Dünyaca ünlü yıldız Tarkan’ın eşi Pınar Tevetoğlu’nun bekarlık ismi Pınar Dilek’ti. Evlendikten sonra Pınar Tevetoğlu olarak aranan Pınar hanım, 1986 yılında Almanya’nın Duisburg kentinde dünyaya geldi. 32 yaşında olan Pınar Tevetoğlu’nun annesi Elazığlı, babası ise Şanlıurfalıdır.

Pınar Tevetoğlu, küçüklüğünden beri bir Tarkan hayranıdır. Hayranı olduğu Tarkan ile evlenmeden beş yıl önce bir Almanya konserinde tanıştı. Aralarında arkadaşlık ilişkisi başlasa da bu ilişki kısa sürede aşka dönüştü.

Tarkan ile uzun süre aşk yaşayan Pınar Tevetoğlu, 2016 yılında hayaline kavuştu. Tarkan ve Pınar Tevetoğlu, 2016 yılında sürpriz bir şekilde nikah masasına oturdu.

Megastar Tarkan, baba oldu. Tarkan ile Pınar Tevetoğlu’nun, Liya adını verdikleri kızları Almanya-Moers’deki Bethanien Hastanesi’nde doğdu.Tarkan, daha doğuma bir kaç hafta olmasına karşın doğum sancıları başlayan eşi Pınar Tevetoğlu’nu apar topar hastaneye kaldırdı.

Almanya’daki Moers Bethanien Hastanesi’nde gözetim altında tutulan Pınar Tevetoğlu bugün doğum yaptı.

Kızının bir fotoğrafını Twitter’daki hesabından paylaşan Tarkan, “Kızımız “Liya” dünyaya geldi 🙂 Güneş gibi doğdu hayatımıza. Tarifi kelimelerle mümkün olmayan çooook güzel duygular içindeyiz…” ifadelerini kullandı.

Liya Türkiye’de kız çocuklarına verilen isimlerden biridir. Kökeninin Arapça olduğu düşünülüyor. Liya ismini çok sık göremiyoruz. Liya isminin en önemli özelliği ismin kısa olmasıdır.

You cannot copy content of this page