Suzy Cortez Kimdir? Kaç Yaşında? Bayan Popo Suzy Cortez Neden Gündem?

09.06.2022
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Suzy Cortez Kimdir? Kaç Yaşında? Bayan Popo Suzy Cortez Neden Gündem?

Suzy Cortez Kimdir? Kaç Yaşında? Bayan Popo Suzy Cortez Neden Gündem?

‘Bayan Popo’ anlamına gelen ‘MissBumBum’ unvanına sahip olan 27 yaşındaki Brezilyalı model Suzy Cortez, 2015 yılında katıldığı Miss BumBum yarışmasının birincisi olmasının ardından dünyada ‘Bayan Popo’ olarak bilinen ve Rusya da dahil birçok ülkede beğenilen Suzy Cortez, Sputnik’e konuştu. Cortez “Kimse Suzy olduğumu hatırlamıyor. Rusya’da birçok hayranım var. Sosyal medyada bana mesaj gönderiyorlar. Benim gibi bir vücudu olan kadınlar görmeye alışkın olmadıklarını söylüyorlar” dedi.

Pique’den sonra Suzy Cortez ilk defa konuştu! Neymar ve Tom Cruise’da yazmış !

Magazin kulislerini sallayan açıklamalar sonrası Pique ve Suzy Cortez olayı sıcaklığını korurken Suzy Cortez cephesinden yeni açıklamalar geldi.

Suzy Cortez gece yarısı yaptığı açıklama da sosyal medya üzerinden Neymar’dan özel mesajlar aldığını itiraf etti.

Neymar’la kulüpte tanıştığını ifade eden model, Neymar’ın eve götürmek istediğini ve evde ona bi yerlerini göstermek istediğini ifade etti. 

Ayrıca Neymar sonrası Gusstavo Lima’dan da özel mesajlar aldığını itiraf etti.

Pique’nin kendisine cıplak fotoğraflar gönderdiğini de itiraf eden Suzy Cortez, Tom Cruise’nin bile cezibesinden etkilendiğini itiraf etti.

Suzy Cortez videoları rekor kırıyor!

 Suzy Cortez ismi geçer geçmez internette videoları izlenme rekorları kırıyor. Özellikle Only Fans isimli uygulama da  Suzy Cortez video izlenmeri rekor seviyeye yükseldi.

You cannot copy content of this page