Tacizciyi Kendi Silahıyla Vuran Kadının İfşası sosyal medyayı salladı!

13.06.2022
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Tacizciyi Kendi Silahıyla Vuran Kadının İfşası sosyal medyayı salladı!

Tacizciyi Kendi Silahıyla Vuran Kadının İfşası sosyal medyayı salladı!

Yeni Zelanda’da modellik yapan 21 yaşındaki Shinae Martin, bir arkadaşını ziyaret etmek amacıyla çıktığı Avustralya yolculuğunda başına geleceklerden habersizdi. Queensland kentinden trene binen kadın, yolculuğu sırasında hayatının en sıra dışı dakikalarını yaşadı.

İddiaya göre bir süre sonra karşısında oturan adamın kendisini telefonuyla kayda aldığını fark etti. Martin, kendisini görüntüleyen bu sapıkla göz teması kurmasına ve rahatsız olduğunu belli etmesine rağmen taciz yaklaşık 20 dakika boyunca devam etti.

İşte Kadının ağzından o olay;

“Telefonumla oynarken bana baktığını fark ettim. İlk önce çok umursamadım ancak tekrar kafamı çevirdiğimde adamın başka tarafa baktığını, telefonunun ise bana dönük olduğunu gördüm. Bulunduğumuz vagonda sadece ben ve onun olması çok ürkütücüydü.”

Taciz devam ederken bu durumun önüne nasıl geçebileceğini düşünen genç kadının aklına ilk şoku atlattıktan sonra bir fikir geldi. Rahatsız olduğunu tavırlarıyla belli etmesine rağmen bunu umursamayan ve kendisini görüntülemeye devam eden adamı kendi silahıyla vurmaya karar verdi. Martin, “Onun bir süredir bana yaptığı gibi ben de onu kayda almaya karar verdim. Eğer bunu yaptığımda bir tepki vermezse o zaman durumu tamamen kafamda kurduğumu ve abarttığımı düşünecektim” ifadelerini kullandı.

Shinae Martin, soğukkanlılığını koruyarak telefonunu çıkardı ve kendisini görüntüleyen adama doğru çevirerek adamı kayda almaya başladı. Genç kadının bu hareketinden yaklaşık 13 saniye sonra kimliği belirsiz adam aniden toparlandı ve treni ilk istasyonda terk etti. Trenden ayrılırken de hiçbir şey yaşanmamış kadar rahat ve sakin tavırlar sergiledi. Genç kadın, ineceği istasyona ulaştığında yaşadığı olayın etkisini hala üzerinden atamamıştı. Başına daha kötü bir şeyin gelmesinden endişelenince yola tek başına devam etmek istemedi ve iner inmez arkadaşını arayarak yaşadığı olayı anlattı, gelip kendisini tren istasyonundan almasını istedi.

Shinae Martin, kayıt altına aldığı tacizci adamı teşhir etmek için sosyal medyayı kullanmaya karar verdi. TikTok hesabından 13 saniyelik kaydı paylaşan genç kadın bazı erkek kullanıcıların yaptığı yorumlar karşısında ise dehşete düştü. Videoya yapılan yorumların ardından Martin, yüklediği videoyu sildi.

You cannot copy content of this page