Tahsin Ocak kim? Tahsin Ocak Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

15.05.2022
Okuma Süresi: 6 dakika
A+
A-
Tahsin Ocak kim? Tahsin Ocak Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Tahsin Ocak kim? Tahsin Ocak Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

5 Haziran 1997 tarihinde Kocaeli’de doğan Tahsin Küçük, 23 yaşında ve aslen Trabzonlu. 7 yıldır İstanbul’da hayatını sürdüren Tahsin yemek yapmanın yanı sıra birçok dans türüyle de ilgileniyor. 10 yaşından beri mutfakla iç içe olan yarışmacı Okan Üniversitesi Gastronomi bölümünden 2019 yılında mezun olmuştur.

Masterchef Tahsin Trabzon’un neresinden?

Yarışmaya Kocaeli’nden katılan Tahsin Küçük, 23 yaşındadır. Babası sayesinde bu işe erken başladığını söyleyen Tahsin, 13 yaşından beri mutfakla iç içe olduğunu dile getirmişti. Aslen Trabzonlu olan Tahsin, mutfağın dışında birçok dans türüne de ilgili olduğunu söylemişti.

Masterchef 2021 Tahsin Küçük Kimdir?

Masterchef 2021 Tahsin Küçük hakkında merak edilenler..

Son günlerde yayınlanan Masterchef programının en dikkat çekici isimlerinden olan Tahsin Küçük, şu günlerde internette en çok araştırılan isimler arasında yer alıyor. Sempatik tavırları, güçlü tabakları ve teknik bilgisi ile ön plana çıkan Tahsin Küçük, otuz sekizinci bölümü yayınlanan Masterchef programında ana kadroya girmeye başardı. Henüz on üç yaşından beri çalışmak zorunda olduğunu ifade eden Tahsin Küçük, mesleğe olan yatkınlığını da akademik başarısıyla perçinleyen bir yarışmacı olarak görülüyor. Gastronomi mezunu olan ve henüz ufak yaşlardan beri çalışma hayatının içinde yer alan Tahsin Küçük, ana kadronun on birinci yarışmacıları arasında yerini alıyor. Trabzonlu bir ailenin çocuğu olarak hayata gelen genç yetenek, konfi tekniği ile pişirdiği somon balığı alan jürilerin beğenisini kazanan bir yarışmacı olarak karşımıza çıkıyor. Diğer yarışmacılarla olan sevimli diyalogları da beğeni toplayan genç isim Tahsin Küçük hakkında tüm merak edilen sorular ve bu soruların ayrıntılı yanıtları sizler için derlendi…

Masterchef Tahsin Küçük Kaç Yaşında?

On yıldan beridir meslek hayatının içinde yer aldığını, tüm eğitim masraflarını ve İstanbul’da yaşadığı süre zarfındaki tüm barınma masraflarını kendisinin karşıladığını, ailesinden maddi bir destek almadan hayatta bir şeyler başardığını ifade eden Tahsin Küçük’ün hayatı ve yaşı oldukça merak uyandırdı. Genç yeteneklerden olan ve aşçılık ruhunu taşıdığını iddia eden Tahsin Küçük’ün 2021 yılı itibari ile 23 yaşında olduğu yani 1998 yılında hayata merhaba dediği biliniyor.

Masterchef Tahsin Küçük Katıldığı Diğer Programlar Nelerdir?

Masterchef 2021 sezonunun on birinci yarışmacısı olarak ana kadroya katılan Tahsin Küçük’ün ekranlara aslında hiçte yabancı olmadığı fark edildi. Yarışmacı Tahsin Küçük daha önceden Burcu Esmersoy ve Arda Türkmen’in jüriliğini yaptığı Ver Fırına isimli yemek programına katıldığı, aynı zamanda da yine TV8 ekranlarında yer alan ve Onur Büyüktopçu’nun sunuculuğunu yaptığı Yemekteyiz programında yer aldığı bilinmektedir.

Masterchef Tahsin Küçük Aslen Nereli?

Sarı saç, sarı kaş ve kirpikleri, mavi gözleri ile dikkatleri bir anda üzerine topladığı bilinen Tahsin Küçük’ün aslen anne ve baba tarafından da Trabzonlu olduğu bilinmektedir. Trabzon’da hala ailesini yaşamaya devam ettiği fakat kendisinin eğitim hayatı için İstanbul’a yerleştiği biliniyor.

Masterchef Tahsin Küçük Nereden Mezun?

Memleketi olan Trabzon’dan henüz on sekiz yaşındayken eğitim hayatı için İstanbul’a taşınan Masterchef programı yarışmacısı Tahsin Küçük, eğitimini yine gastronomi üzerinden devam ettirdi. İstanbul’da bulunan vakıf üniversitelerinden olan Okan Üniversitesi’nden mezun olan genç yarışmacı Tahsin Küçük gastronomi lisansına sahip bir yarışmacı olarak karşımıza çıkmaktadır. Burada ki eğitim hayatı tam dört yıl sürmüş ve tam senesinde mezuniyet sağlamıştır.

Masterchef Tahsin Küçük Yaptığı Yemekler Nelerdir?

Masterchef programında yaptığı yemeklerle ana kadroya katılan ve on birinci yarışmacı olarak bilinen Tahsin Küçük’ün yaptığı yemekler pek çok seyirci tarafından merak ediliyor. Masterchef’in 38. Bölümünde yarışan Tahsin Küçük’ün yaptığı yemekler ise sırasıyla somon ve haşlama usulü ile yapılan kitel idi.

Masterchef Tahsin Küçük Instagram Hesabı Nedir?

Genç yarışmacı Tahsin Küçük’ün aktif olarak kullandığı ve şu anda 13 bin takipçiye sahip olan instagram hesabı bulunmaktadır. Sık sık story ve video da paylaşan Tahsin Küçük’ün bu platformdaki kullanıcı adının @tahsinkucukofficial olduğu biliniyor.

Masterchef Tahsin Küçük Kaç Yıldır Çalışıyor?

Geçen günlerde yayınlanan Masterchef programında Mehmet Şef ve Somer Şef tarafından kendisine konuşma hakkı tanındığında yaklaşık on yıldır bu mesleğin içinde yer aldığı ifade etmiştir. Bulaşıkçılıktan komiliğe kadar hizmet sektörünü her alanında yer aldığını belirtmiştir.

You cannot copy content of this page