Üç Kız Kardeş Hakan Kimdir? Anıl Tetik instagram adresi, Anıl Tetik kaç yaşında, kimdir ?

27.02.2022
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Üç Kız Kardeş Hakan Kimdir? Anıl Tetik instagram adresi, Anıl Tetik kaç yaşında, kimdir ?

Anıl Tetik, 10 Haziran 1990 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Turizmci bir babanın ve ev hanımı bir annenin iki çocuğundan biridir. Aslen Kırklarelilidir. Liseyi Uğur Koleji’nde yabancı dil bölümünde okuduktan sonra Kadir Has Üniversitesi’nde Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünü kazandı.

Anıl Tetik instagramda @aniltetik kullanıcı adı ile bulunur ve 530bin takipçisi vardır.

Üç Kız Kardeş, Süreç Film imzalı, ilk bölümü 22 Şubat 2022 tarihinde yayınlanan, yönetmenliğini Eda Teksöz’ün üstlendiği, senaryosunu Erkan Birgören ve Betül Yağsağan’ın kaleme aldığı dram türündeki Türk televizyon dizisi. Dizi, İclal Aydın’ın aynı adlı romanından uyarlanmıştır.

Üç Kız Kardeş dizisinde Hakan; Nesrin ve Sadık’ın kızı Derya’ya aşık olacak bir gençtir. Hakan Üç Kız Kardeş dizisinin 3. bölümünde senaryoya dahil olacak. Derya genelde başına buyruk bir erkek çocuğu gibiyken Hakan’ı görür görmez ondan etkilenecek. Üç Kız Kardeş dizisinde Hakan 30’lu yaşlarda bir genç olacak Derya ise daha 20’li yaşların başında ancak Derya yaş farkını dinlemeyecek ve ilk aşkının peşinden koşacaktır. Derya İstanbul’da mimarlık eğitimi almaya gidince Hakan ile Derya’nın ilişkisi bozulacak.

Üç Kız Kardeş dizisinde Derya ile Hakan’ın evlenme gibi bir durum ne yazık ki olmayacak. İstanbul’da mimarlık okumaya giden Derya üniversitede Erdem isminde bir genç ile tanışacak ve Derya ile Erde evlenecek ve bir kızları olacak.

Anıl Tetik 1 Temmuz 1991 İstanbul doğumludur ve 31 yaşının içindedir. 2012 de Survivor’a katılma başarısı gösteren Anıl Tetik Survivor kariyeri ile ünlğ olmayı başarımıştır. Kadir Has Üniversitesi’nde Amerikan Dili ve Edebiyatı bitiren Anıl Tetik Alemin Kralı dizisi ile oyunculuğa başlamıştır. Daha sonra Hayat Bazen Tatlıdır ve Tek Yürek dizilerinde yer alan Anıl Tetik 1.86 metre boyunda, 75 kilo ağırlığındadır.

You cannot copy content of this page