Üç Kız Kardeş Serdar Kimdir? Vural Şahanoğlu kimdir ? Vural Şahanoğlu instagram

27.02.2022
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Üç Kız Kardeş Serdar Kimdir? Vural Şahanoğlu kimdir ? Vural Şahanoğlu instagram

Vural Şahanoğlu instagram hesabı@vuralsahanoglu kullanıcı adıdır.

Vural Şahanoğlu 180 cm boyunda ve 26 yaşındadır.

Süreç Filmin yapımcılığını üstlendiği, Betül Yağsağan ve Erkan Birgören’in senaryosunu kaleme aldığı, İclal Aydın’ın aynı isimli eserinden uyarlanan kadrosunda İclal Aydın, Reha Özcan, Benian Dönmez, Veda Yurtsever, Almila Ada, Özgü Kaya, Melisa Berberoğlu, Berker Güven, Hakan Atalay, Demircan Kaçel’in yer aldığı Üç Kız Kardeş dizisinde Serdar, Dönüş’ün sınıf arkadaşıdır.

Dönüş’ü çok sever, bu nedenle de onun sevdiği her şeyi ezberlemiştir. Dönüş’ü görmek için yapmayacağı şey yoktur. En mutlu anında da en acı anında da yanında olmak ister.

Vural Şahanoğlu Üç Kız Kardeş dizisinde Serdar karakteriyle seyirciyle buluşmaktadır. Başarılı oyuncu 1996 yılında dünyaya gelmiştir. Sektörün yeni isimlerinden biri olan Vural Şahanoğlu, Üç Kız Kardeş diziyle sektöre adım atmıştır.

Dönüş ve Derya’nın okuldan arkadaşları, Dönüş’ün ilk ve tek aşkı. Serdar da Dönüş’e aşık olmasına rağmen gençliklerinde birbirlerine açılamayacaklar, Serdar Üniversite okumak için Ayvalık’tan ayrılınca yıllarca birbirlerinden ayrı kalacaklardır.

Dizi İclal Aydın’ın aynı adlı eserinden uyarlama bir dizidir. İclal Aydın, Reha Özcan, Benian Dönmez, Veda Yurtsever, Almila Ada, Özgü Kaya, Melisa Berberoğlu, Berker Güven, Hakan Atalay ve Demircan Kaçel gibi isimler de rol almıştır.

You cannot copy content of this page