Abdurrahman Cesur Dilek Cesur? Dilek Cesur eşi ne iş yapıyor? Dilek Cesur Alişan Kapaklıkaya kardeş mı? Dilek Cesur Alevi mi?

14.06.2023
A+
A-
Abdurrahman Cesur Dilek Cesur? Dilek Cesur eşi ne iş yapıyor? Dilek Cesur Alişan Kapaklıkaya kardeş mı? Dilek Cesur Alevi mi?

Dilek Cesur eşi Abdurrahman Cesur kimdir? Abdurrahman Cesur Dilek Cesur? Dilek Cesur eşi ne iş yapıyor? Dilek Cesur Alişan Kapaklıkaya kardeş mı? Dilek Cesur Alevi mi?

Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Abdurrahman Cesur Dilek Cesur? Dilek Cesur eşi ne iş yapıyor? Dilek Cesur Alişan Kapaklıkaya kardeş mı? Dilek Cesur Alevi mi? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Eşinin ismi Abdurrahman Cesur’dur. 2 çocukları vardır. @dilekcesur_ kullanıcı adı ile instagramda bulunur. Evlidir. 2 çocuğu vardır. Eşinin ismi Abdurrahman Cesur’dur 2 çocukları vardır, işi bazı kaynaklar fakat net bir bilgi bulamadık. Özel eğitim öğretmeni olduğuna dair bazı yorumlar paylaşılmıştır.

Dilek Cesur, 1984 yılında Eskişehir’de doğdu. İlk ve orta dereceli okullardan mezun olduktan sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü’nü bitirdi. Eğitim hayatının ardından çalışmaya başlayan Dilek Cesur, öğretmen olarak mesleğe başladı.

Yıllardır görev yaptığı öğretmenlik mesleğinin yanında oyun terapisi, masal terapisi, NLP ve çocuklarda bilişsel davranış terapisi konularında eğitimler alıp çalışmalar yaptı. Oyunların ve etkinliklerin çocukların gelişim sürecine katkılarıyla ilgili çalışmalarıyla gündeme geldi. Yayımladığı pek çok çocuk kitabı ile ünlendi. Dilek Cesur aynı zamanda evli ve iki çocuğu vardır.

Sizler için bizlerde Abdurrahman Cesur Dilek Cesur? Dilek Cesur eşi ne iş yapıyor? Dilek Cesur Alişan Kapaklıkaya kardeş mı? Dilek Cesur Alevi mi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page