Adis Lagumdzija kimdir? Annesi nereli? Adis Lagumdzija sevgilisi? Kardeşi?

09.09.2023
A+
A-
Adis Lagumdzija kimdir? Annesi nereli? Adis Lagumdzija sevgilisi? Kardeşi?

Adis Lagumdzija kimdir? Adis Lagumdzija nereli? Adis Lagumdzija Annesi nereli? Adis Lagumdzija sevgilisi? Adis Lagumdzija Kardeşi? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Adis Lagumdzija kimdir? Annesi nereli? Adis Lagumdzija sevgilisi? Kardeşi? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Masters of the Net’in öne çıkan isimlerinden Adis Lagumdzija, 29 Mart 1999’da doğdu. 24 yaşındaki milli atlet Koç burcudur.

Bosna-Hersekli Adis Lagumdzija, Türkiye A takımının erkek voleybol takımında forma giyiyor. Adis Lagumdzia’nın erkek kardeşi de kendisi gibi Masters of the Net’te yer alıyor. Adis Lagumdzija’nın erkek kardeşi 22 yaşındaki genç voleybolcu Mirza Lagumdzija’dır. Öte yandan Adis Lagumdzia’nın babasının da voleybol geçmişi olduğu biliniyor. Adis’in babası Ekrem Lagumdzija eski bir sporcu. Milli takımın kalıcı isimlerinden Adis Lagumdzija, takımın en uzun boylu oyuncularından biri. Boyu 211 cm olan Adis Lagumdzija’nın ağırlığı 108 kg’dır.

Çapraz pasör pozisyonunda oynayan Adis’in smaç uzunluğu 365 cm, blok yüksekliği ise 340 cm’dir. Milli takımın kalıcı isimlerinden Adis Lagumdzija, takımın en uzun boylu oyuncularından biri. Boyu 211 cm olan Adis Lagumdzija’nın ağırlığı 108 kg’dır. Çapraz pasör pozisyonunda oynayan Adis’in smaç uzunluğu 365 cm, blok yüksekliği ise 340 cm’dir. Sosyal ağları aktif olarak kullanan, kişisel ve spor hayatına ait en özel fotoğraf ve videoları takipçileriyle paylaşan Adis Lagumdzia’yı 17 binden fazla kişi takip ediyor. Adis’in Instagram hesabı kullanıcı adı @adislagumdzija. Genç voleybolcu Adis Lagumdzija’nın bir yılı aşkın süredir ilişkisi olduğu biliniyor. Kız arkadaşıyla birlikte verdiği pozu sosyal medya hesabında paylaşan Adis’in sevgilisinin adı Robi Placi. Adis Lagumdzia’nın kız arkadaşının Instagram hesabı @robi.placi.

Sizler için bizlerde Adis Lagumdzija kimdir? Adis Lagumdzija nereli? Adis Lagumdzija Annesi nereli? Adis Lagumdzija sevgilisi? Adis Lagumdzija Kardeşi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page