Adnan Beker kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşında? Adnan Beker eşi kim?

04.02.2023
A+
A-
Adnan Beker kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşında? Adnan Beker eşi kim?

Adnan Beker kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşında? Adnan Beker eşi kim?

Adnan Beker Ankara Büyükşehir Belediyesi İYİ Parti Meclis Üyesidir. Adnan Beker ABB Meclisi İYİ Parti Grup Başkanvekili. Adnan Beker ATO Meclis Üyesidir.

Adnan Beker Twitterda @adnanbekerr kullanıcı adı ile bulunur. Adnan Beker instagram @adnan.beker kullanıcı adı ile bulunur.

2019 yılı haberlerine göre MHP’nin 2009 yılında Pursaklar Belediye Başkan Adayı olan Adnan Beker, MHP adına Pursaklar’da aldığı %34 oy oranıyla rekor kırmıştı. Adnan Beker, İYİ Parti Pursaklar Belediye Başkan adaylık teklifini kabul etmeyerek İYİ Parti kontenjanından CHP Çankaya Belediye 5. sıra Meclis Üyesi adayı oldu. Maalesef 08.08.2022 günü Ankara Büyükşehir Belediyesi İYİ Parti Grup Başkan Vekili Adnan Beker’in Babası Hacı Çelebi Beker vefat etti.

Ankara Büyükşehir Belediyesi İYİ Parti Grup Başkanvekili ve Pursaklar Yozgatlılar Derneği Onursal Başkanı hayırsever iş insanı Adnan Beker’in muhterem babası Hacı Çelebi Beker vefat etti.

Merhum Hacı Çelebi Beker için 08.08.2022 günü ikindi namazını müteakip Pursaklar Şehitlik Camii’nde cenaze namazı kılındı. Beker, namaz sonra Pursaklar mezarlığına defnedildi. Çevresi tarafından babacan, iyilik sever biri olarak tanınan Hacı Çelebi Beker’in vefatı ailesini olduğu kadar sevenlerini de derinden yaraladı.

Yozgat Çamlık Medya olarak merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Adnan Beker kimdir? Adnan Beker Kaç Yaşında, Adnan Beker eşi kim?

You cannot copy content of this page