Afrikalı Ali kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Gerçek adı? Eşi Kim? Afrikalı Ali Kral FM

11.10.2023
A+
A-

1972 Yılında İstanbul\’da doğan memleketi Çankırı / Korgun olan Afrikalı Ali ulusal radyolardaki beğenilen performansıyla dikkatleri çekti.

Afrikalı Ali kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Gerçek adı? Eşi Kim? Afrikalı Ali Kral FM

Afrikalı Ali Kimdir? Afrikalı Ali eşi kimdir? Afrikalı Ali Kral FM Afrikalı Ali’nin eşi kimdir? Afrikalı Ali Nereli? Afrikalı Ali Kaç yaşında? Afrikalı Ali hangi radyoda? Afrikalı Ali evlimi çocuğu varmı?

1972 Yılında İstanbul’da doğan memleketi Çankırı Korgun olan Afrikalı Ali ulusal radyolardaki beğenilen performansıyla dikkatleri çekti. 2006 yılında M.G.D (Magazin Gazetecileri Derneği)’nin en iyi Radyo Dj ödülünü aldı. 2003 yılında” Radyo Mektupları Görülmüştür” adında bir kitabı çıktı.

Şu an İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi öğrencisiyim. Birçok dernek, vakıf, federasyon ve belediyeden ödül ve plaket aldım. Ödülleri; 2006 yılında M.G.D (Magazin Gazetecileri Derneği)’nin en iyi radyo d.j ödülünü aldım.

Dinleyiciler de yok saçı kıvırcık mı, boyu uzun mu falan diye şakaya katıldılar. Bende kızdım patrona şikâyet ettim. Patron, ‘Afrikalı demeyin bu gencin adı Ali‘ dedi. Bu durum radyodan duyurulunca bu sefer de adı Ali‘miymiş, Ali Afrikalımıymış falan derken adımız Afrikalı Ali olarak kaldı. 1972 Yılında İstanbul’da doğan memleketi Çankırı / Korgun olan Afrikalı Ali ulusal radyolardaki beğenilen performansıyla dikkatleri çekti. 2006 yılında M.G.D (Magazin Gazetecileri Derneği)’nin en iyi Radyo Dj ödülünü aldı.

2003 yılında’’ Radyo Mektupları Görülmüştür’’ adında bir kitabı çıktı.Şu sıralar Kral Tv Radyo yayını yaparak ‘’ afrikalı ali ile benden ustası yok kral fm’’ de müziğin en iyi mesaj olduğunu bilen tüm sevenlerine sesleniyor..

You cannot copy content of this page