Agoda kimin? Agoda güvenilir mi? Agoda iletişim, şikayet? Agoda Rezervasyon İptali? Agoda Müşteri hizmetleri?

20.06.2023
A+
A-
Agoda kimin? Agoda güvenilir mi? Agoda iletişim, şikayet? Agoda Rezervasyon İptali? Agoda Müşteri hizmetleri?

Agoda kimin? Agoda güvenilir mi? Agoda iletişim, şikayet? Agoda Rezervasyon İptali? Agoda Müşteri hizmetleri? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Agoda kimin? Agoda güvenilir mi? Agoda iletişim, şikayet? Agoda Rezervasyon İptali? Agoda Müşteri hizmetleri? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Agodanın web sitesinde şu bilgiler yer alır. 2005 yılında kurulan şirket hızlı bir şekilde Asya pazarında büyümüş ve 2007 yılında dünyanın en büyük online oda satıcısı Priceline Group tarafından satın alınmıştır. Agoda’nın merkezi Singapur’da olup tüm dünyada 30 ülkede 53 ofisinde 3700 çalışanı bulunmaktadır.

Hakkındaki yorumlar için bu adrese göz atabilirsiniz ve sitemize yorum yapabilirsiniz.

Web sitelerinde şu bilgiler yer alır. Rezervasyon aşamasında uçuş detaylarınızı bilmiyorsanız, otele olan transferleri doğru zamanda yapabilmemiz için lütfen varışınızdan en geç üç gün önce +44 (0)20 3027 7900 numaralı telefondan Agoda Müşteri Hizmetlerini arayınız.

Sizler için bizlerde Agoda kimin? Agoda güvenilir mi? Agoda iletişim, şikayet? Agoda Rezervasyon İptali? Agoda Müşteri hizmetleri? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page