Agrobay Seracilik sahibi kimdir? Hasan Şentürk kimdir? Nerelidir?

20.09.2023
A+
A-
Agrobay Seracilik sahibi kimdir? Hasan Şentürk kimdir? Nerelidir?

Agrobay Seracilik sahibi kimdir? Hasan Şentürk kimdir? Nerelidir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Agrobay Seracilik sahibi kimdir? Hasan Şentürk kimdir? Nerelidir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Agrobay Seracılık Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Şentürk’tür. Kendisi Uçaktan gördüğü Amsterdam’daki seralara özendi ve Dikili’de Avrupa’nın en büyük serasını kurdu. Agrobay bugün Türkiye’de jeotermal enerjiyle üretim yapan ilk sera olma özelliğini de taşıyor. Agrobay Seracılık Yönetim Kurulu üyesi Arzu Şentürk zaman zaman ekranlarda yer almaktadır. Kendisinin biyografisi hakkında pek bilgi yoktur.

Geçen sene haberlere konu olan Agrobay Seracılık Yönetim Kurulu Üyesi, aynı zamanda Hasanbey Çiftliği Yönetim Kurulu Başkanı Arzu Şentürk Salık, “Termal seracılıkta Avrupa’nın en büyüğü, dünyanın da ikinci en büyük termal serasıyız. Hedefimiz dünya liderliği” dedi.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Agrobay Seracilik sahibi kimdir? Hasan Şentürk kimdir? Nerelidir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Bayburt Grup sahibi kimdir? Bayburt Grup sahibi nereli?

Resmi web sitelerinde yer alan açıklamaya göre Bayburt Grup başta inşaat sektörü olmak üzere enerji, üretim ve hizmet sektörlerinde akaryakıt ikmali, sigorta ve aracılık hizmetleri, seracılık, yenilenebilir enerji üretimi, madencilik, hayvancılık, gıda üretimi ve satışı alanlarında yarım asırdır faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir. Kıyasi Şentürk, kardeşleri ve oğulları ile Bayburt İnşaat firmasını 1987 yılında kurdu. Bugünkü Bayburt Grup temellerinin atıldığı bu firma ile Köy Hizmetleri, Devlet Su İşleri ve Karayolları gibi çeşitli kurumların projelerini yüklenici olarak başarıyla tamamladı.

You cannot copy content of this page