Ahmet Metin Turanlı kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

20.07.2023
A+
A-
Ahmet Metin Turanlı kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Ahmet Metin Turanlı kimdir? Ahmet Metin Turanlı Nereli? Ahmet Metin Turanlı Kaç yaşında? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Ahmet Metin Turanlı kimdir? Nereli? Kaç yaşında? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde beklenen atamalar başladı. Eskişehir Valisi Erol Ayyıldız’ın Emniyet Genel Müdürü olarak atanmasının ardından ilk değişiklik Personel Başkanı Ogün Vural’ın yerine Polis Başmüfettişi Ahmet Acar Personel Başkanı olarak görevlendirildi. Ahmet Metin Turanlı, Isparta İl Emniyet Müdürü olarak görev yaparken, Narkotik Suçlarla Mücadele Başkanlığı’na atanmıştır. Başkanlık görevinden ayrılan İbrahim Seydioğulları’nın yerine getirilen Turanlı, Narkotik Suçlarla Mücadele biriminde önemli bir sorumluluk üstlenmiştir.

Emniyet Teşkilatının beklediği bir değişiklik ise; Narkotik Suçlarla Mücadele Başkanlığı’nda gerçekleşti. Başkan İbrahim Seydioğulları merkeze çekilirken yerine Isparta İl Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı getirildi.

Ahmet Metin Turanlı’nın nereli ve kaç yaşında olduğuna dair net bir bilgi bulunmamaktadır.

Sizler için bizlerde Ahmet Metin Turanlı kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Ahmet Metin Turanlı vikipedi? Ahmet Metin Turanlı özgeçmiş? Ahmet Metin Turanlı Twitter sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page