Aihm Yalçınkaya kararı twitter nedir?

26.09.2023
A+
A-
Aihm Yalçınkaya kararı twitter nedir?

Aihm Yalçınkaya kararı twitter bugün twitterda gündem olan bir konu. Sizler için araştırdık.

Aihm Yalçınkaya kararı twitter nedir? Neden gündem? Birçok ByLock sanığını kurtaracak onama kararı? ByLock içerik yoksa Yargıtay kararı? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Aihm Yalçınkaya kararı twitter sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Twitterda paylaşılan bilgileri incelediğimizde Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM) ByLock kullanmak, Banka Asya’da hesabı olmak ve gizli bir tanığın ifadesiyle mahkum olan bir şahsın, ismi Yüksel Yalçınkaya olan ve öğretmen olan başvurucu hakkında 17 Mart 2020’de yapılan başvuruyu karara bağlayan AİHM, Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi’nin (AİHS) “kanunsuz ceza olamayacağını” öngören 7. maddesinin, örgütlenme ve toplanma hakkıyla ilgili 11. maddesi ve adil yargılanma hakkıyla ilgili 6. maddenin ihlal edildiğine hükmetmiş. Konu twitterda TT oldu.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Aihm Yalçınkaya kararı twitter sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page