Ajelbegü Ahu Anjelik Alejnatij Kimdir ? Ahu Tuğba’nın Kızı

22.04.2023
A+
A-
Ajelbegü Ahu Anjelik Alejnatij Kimdir ? Ahu Tuğba’nın Kızı

Ajelbegü Ahu Anjelik Alejnatij Kimdir ? Ahu Tuğba’nın Kızı Ahu Tuğba’yı bilmeyenimiz yoktur. Ahu Tuğba 1991 yılında Arnavut asıllı Amerikalı doktor Timmy Alejtanij ile evlenmiş, 1992 yılında da Anjelik ismini verdikleri bir kız çocuğu dünyaya getirmişti. Asıl adı: Ajelbegü Ahu Anjelik Alejnatij’dir. Florida Everglades Üniversitesi’nde okuyor ve iyi bir hayatı var. Ajelbegü Ahu Anjelik Alejnatij Kimdir ? Ahu Tuğba’nın Kızı Hayatı boyunca toplam 10 kez evlilik yapan ve 1991 yılında Arnavut asıllı Amerikalı doktor Timmy Alejtanij’den dünyaya gelen Ajelbegü Ahu Anjelik Alejnatij adında 28 yaşında kızı olan ünlü Yeşilçam oyuncusu Ahu Tuğba’nın kızı ile fotoğrafı aşağıdadır.

80’li ve 90’lı yıllarda Yeşilçam’da fırtınalar estiren Ahu Tuğba, son olarak Amerika’da yaşayan 28 yaşındaki kızı Anjelik’in otomobilini çöpe attığı anları paylaştı. 2021 yılında Ünlü oyuncunun gönderisi sosyal medyada gündem oldu. ABD’nin Miami kentinde 28 yaşındaki kızıyla beraber yaşamını sürdüren Ahu Tuğba kızı ile bol bol fotoğraf paylaşıyor.

Türk basınında 2019 yılında yer alan bazı haberler ise şöyle:

“Yeşilçam’ın ünlü ismi Ahu Tuğba’nın kızı Anjelik Calvin, ABD’de tehlikeye daldı. Geçtiğimiz yıl Florida’daki Everglades University’nin Siyaset ve İletişim bölümlerini bitiren 27 yaşındaki genç kız, bir şirkette genel müdür olmak yerine kariyerinde farklı bir yol çizdi.”

Florida’daki polis akademisinde eğitim alan Calvin, zorlu dersleri başarıyla tamamladı. Silah, yakın dövüş ve ilkyardım gibi eğitimler alan Calvin, polis akademisinden başarıyla mezun oldu. Ajelbegü Ahu Anjelik Alejnatij Kimdir ? Ahu Tuğba’nın Kızı

You cannot copy content of this page