Akan Abdula kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Akan Abdula FutureBright

04.06.2023
A+
A-
Akan Abdula kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Akan Abdula FutureBright

Akan Abdula kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Akan Abdula FutureBright Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Akan Abdula kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Akan Abdula FutureBright sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Akan Abdula, 45 yaşındadır, kendisi Aralık 1978 Makedonya’nın Üsküp şehrinde dünyaya geldi.

Akan Abdula İstanbul’da Bilkent Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldu. Case Western Reserve Üniversitesi, Weatherhead School of Management’dan MBA derecesini aldı.

Millward Brown’da araştırma direktörü olarak uzun yıllar çalıştı. 17 yıl reklam, pazarlama stratejileri, marka yönetimi ve pazar araştırma iş deneyimi vardır.

Türkiye’de bir reklam ajansında Strateji ve Planlama bölüm başkanlığı ve Grey Group Worldwide global strateji konseyi üyeliği yaptı. Global konseyi yöneten 12 stratejist arasındaydı.

Reklam Özdenetim Kurulu üyeliği yaptı. Kırmızı, Felis ve Effie jüriliği yaptı. Türkiye’nin en iyi ürün lansmanı ve en etkili sosyal sorumluluk kampanyaları olmak üzere, çok sayıda altın Effie ödülüne layık görüldü. Türkiye’nin en büyük markalarına şahsen danışmanlık vermektedir.

Bilgi Üniversitesi, Marka Okulu’nda Tüketici Davranışları dersini vermektedir. Daily Telegraph stratejik yaklaşımlarını haberleştirmiştir.

Sizler için bizlerde Akan Abdula kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Akan Abdula FutureBright sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page