Alara Koçibey kimdir? Alara Koçibey kaç yaşında? Alara Koçibey evlendi mi? Eşi kim?

02.06.2023
A+
A-
Alara Koçibey kimdir? Alara Koçibey kaç yaşında? Alara Koçibey evlendi mi? Eşi kim?

Alara Koçibey kimdir? Alara Koçibey şoförü ile evlendi mı? Alara Koçibey şoförü kimdir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Alara Koçibey kimdir? Alara Koçibey şoförü ile evlendi mı? Alara Koçibey şoförü kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Alara Koçibey 1971 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Alara Koçibey 52 yaşındadır. Alara Koçibey Eğitim hayatına İstanbul’da başladı. Babası ralli sporcusu Renç Koçibey ve annesi Meryem Koçibey’dir. Seben Koçibey adında bir kız kardeşi bulunmaktadır. Alara Koçibey Lise eğitimini İstanbul’da tamamladıktan sonra üniversite hayatına 3 farklı ülkede devam etti. İstanbul, Londra ve New York’ta İç Mimarlık eğitimi aldı. İşadamı Cem Uzan ile evliliğinden Emre Renç ve Yasemin Paris adında iki çocuğu dünyaya geldi.

Alara Koçibey Cem Uzan 13 yıl sonra olaylı bir şekilde ayrıldı. Alara Koçibey kimdir? Alara Koçibey (Nalan) kim? Alara Koçibey projeleri arasında Caddebostan’da bulunan Polat İnşaat, Vaniköy, Ulus ve Yenikoy konut projeleri ve Lotus Evleri yer alıyor. Koçibey, Cem Uzan’da boşandıktan sonra magazin dünyasında özel hayatı ile yeniden yer aldı. Ardından kendisinden on yaş küçük Eren Morova ile aşk yaşamaya başladığı belirtildi. Alara Koçibey, şu anda yurtdışında yaşıyor ve 2 çocuk annesi. @alarakocibey instagram hesabını kullanan Alara Koçibey’in 44 bin takipçisi var.

Sizler için bizlerde Alara Koçibey kimdir? Alara Koçibey şoförü ile evlendi mı? Alara Koçibey şoförü kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page