Alara Mildon kimdir? kaç yaşında? Sevgilisi? Doğukan? Düğün? Alara Mildon nişan elbisesi?

27.07.2023
A+
A-
Alara Mildon kimdir? kaç yaşında? Sevgilisi? Doğukan? Düğün? Alara Mildon nişan elbisesi?

Alara Mildon kimdir? kaç yaşında? Turhan Mildon kimdir? Kaç yaşında? Fatoş Mildon Kimdir? Fatoş Mildon Nerelidir? Fatoş Mildon kaç yaşında? Mildon Ailesi? Alara Mildon saint joseph? Alara Mildon Doğukan Dudaroğlu kimdir? Alara Mildon koç üniversitesi? Alara Mildon babası kimdir? Alara Mildon koç üniversitesi evleniyor?

Alara Mildon kimdir? Alara Mildon nereli ve kaç yaşındadır? sorularının cevabı merak ediliyor. Alara Mildon’un kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Alara Mildon kimdir? Alara Mildon kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Kendisinin biyografisinde eğitim bilgileri şu şekilde yer alır. Alara Mildon Saint Joseph || Koç University

Alara Mildon, Türkiye’nin önde gelen iş insanlarından biridir. 1975 yılında İstanbul’da doğmuştur. Mert Mildon ve Fatoş Mildon’un kızı olarak dünyaya gelmiştir. Mert Mildon, Miller Grubu’nun Yönetim Kurulu Başkanı olarak bilinmektedir. Alara Mildon, Bilkent Üniversitesi Muhasebe Bölümü’nden mezun olmuş ve iş dünyasında başarılı bir kariyer yapmıştır. İlk gelen bilgilere göre düğünün 12 Ağustos’ta yapılması bekleniyordu. Ama ani bir kararla Alara Mildon ve Doğukan Dudaroğlu, tanışmalarının birinci yıldönümünde, yani 20 Temmuz’da teknede aile arasında yapılan bir törenle nikâh masasına oturdu.

2023 itibarıyla Alara Mildon 48 yaşındadır. Alara Mildon İstanbul, Türkiye doğumludur. Alara Mildon, iş dünyasında aktif bir rol üstlenen bir iş kadınıdır. Miller Grubu’nun yönetim kurulunda görev almakta ve iş hayatında başarılı bir kariyere sahiptir. Aynı zamanda sosyal sorumluluk projelerinde de yer almaktadır.

Fatoş Mildon ve Mert Mildon çiftinin kızları Alara Mildon, başarılı ve genç iş insanı Doğukan Dudaroğlu ile 25 Şubat’ta sözlenmişti. 2023 Mayıs’ta da İstanbul’da Raffles Otel’de görkemli bir davetle nişanlandılar. 500’e yakın davetlinin katıldığı masal gibi nişan töreninde ünlü sanatçı Kenan Doğulu da sahneye çıktı. Alara Mildon ile Doğukan Dudaroğlu nişan sonrası aile dostlarının katılımıyla Monaco’da dünya evine girecekler.

Alara Mildon @alaramildon kullanıcı adı ile instagramda bulunmaktadır. 7 bin civarında takipçisi vardır. Turhan Mildon @turhanmildon kullanıcı adı ile instagramda bulunmaktadır.

Alara Mildon Evli mi? Kiminle Evli?

Alara Mildon, 2023 yılında Doğukan Dudaroğlu ile evlenmiştir. Doğukan Dudaroğlu, EKU Fren ve Döküm San. A.Ş.’nin Genel Müdürü olarak görev yapmaktadır. Çiftin 25 Şubat 2023’te sözlendikleri ve 20 Temmuz 2023’te dünya evine girdikleri bilinmektedir.

Miller Holding Yönetim Kurulu Başkanı

Mert Mildon, 27 Ocak 1975 tarihinde Dilek ve Turhan Mildon’un en büyük oğulları olarak İstanbul’da doğdu. İlkokula 1982 yılında Gelibolu’da başlayan Mert Mildon, ortaokulu da Gelibolu Lisesi’nde okudu. 1990 yılında İstanbul Ortaköy Anadolu Denizcilik Lisesi Gemi Makinaları bölümünü kazanan Mildon, lise öğrenimini bu okulda tamamladı. Lisenin ardından Bilkent Üniversitesi Muhasebe bölümünü kazanan Mert Mildon, Bilkent Üniversitesi’nden 1997 yılında mezun oldu.

Üniversitenin hemen ardından ise Mert Mildon, iş dünyasına adım attı. Babası Turhan Mildon’un kurucusu olduğu ve otomotiv-akaryakıt alanında faaliyet gösteren Miller Oto, Mert Mildon’in ilk iş deneyimi oldu. 1997 yılında bu şirkette işe başlayan Mert Mildon, 1988 yılında da aynı şirketin yönetim kurulu üyesi oldu. Mildon’un bu tarihten sonra iş dünyasındaki ikinci girişimi de Miller Carrental oldu. 2001 yılında Miller Carrental markası ile araç kiralama şirketi kuran Mildon, 2002 yılında askerlik nedeniyle iş hayatına kısa bir ara verdi. Mildon askerlikten sonra, ticari hayattaki faaliyetlerine de hız verdi. 2006 yılında denizcilik sektörüne giren ve Miller Flama şirketini kuran Mert Mildon, ilk gemisini aldı. Mildon, ilk gemisine Miller Şirketler Grubu’nun kurucusu babası Turhan Mildon’un adını verdi.

2012 yılında inşaat sektörüne giren Mert Mildon, iddialı projelerle bu alanda da dikkat çekti. Mert Mildon yönetimindeki Miller Şirketler Grubu, 2015 yılında holdingleşme çalışmalarını tamamladı. Holding halen otomotiv, akaryakıt, inşaat, denizcilik, gıda ve havacılık sektörlerinde faaliyet gösteriyor. Merkezi Çanakkale’de bulunan holding, başarılı çalışmalarını son yıllarda yurt dışına da taşıdı. Miller Holding, şu anda Türkiye’nin yanı sıra Afrika kıtasındaki Senegal’de de inşaat alanında proje üretiyor.

Çanakkale’de iş dünyasına her platformda katkı sunmaya çalışan Mert Mildon, 2010-2014 yılları arasında Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu üyeliği, 2014-2016 yılları arasında da Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu başkan yardımcılığı yaptı. Galatasaray tutkusuyla dikkat çeken Mert Mildon, Galatasaray İş Adamları Derneği ve Galatasaray Kongre üyesi. Mert Mildon’un spor tutkusu bununla da sınırlı değil. Hobileri arasında balıkçılık ve futbol da bulunan Mildon, su sporlarına olan tutkusunu Miller Spor Kulübü’nü kurarak başka bir boyuta da taşıdı.

Babası Turhan Mildon adına düzenlenen su sporları turnuvasına da ana sponsor olarak destek veren ve hem Türkiye’den hem de dünyanın dört bir yanından sporcuları Çanakkale’de biraraya getiren Mildon için sosyal sorumluluk projeleri de oldukça önemli. Mildon, sosyal sorumluluk projelerini gelecekle geçmiş arasındaki bağı kuran ve Miller Holding’in farkını ortaya koyan önemli bir unsur olarak görüyor.

Mert Mildon, 2017 yılında 50. Yılını kutlamaya hazırlanan Miller Holding’in vizyonunu da şöyle anlatıyor:

“Amacımız faaliyette olduğumuz sektörlerde rekabeti artırarak, müşterilerimize yüksek kalitede hizmet ve ürün sunmak. Temel ilkemiz tüm ilişkilerimizde adaletli ve karşılıklı yarar sağlayarak, iyi niyet ve kalite çerçevesinde davranmak. Bizim için başarının sürdürülebilirliği, müşterilerimiz, takımımız ve iş ortaklarımız için yarattığımız katma değerlerin bütünleşmesi sonucunda elde edilebilir. Hem hizmet anlayışımız, hem de çalışma prensiplerimizde bu üç grubun menfaatlerinde bütünlük esastır. 500’ü aşkın çalışma arkadaşımız ve 300 milyon liralık ciroya sahip şirketlerimiz ile Türkiye ekonomisine her gün katma değer sağlamaktan ve üretmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Şirketlerimiz; otomotiv, akaryakıt, inşaat, gıda perakendesi, havacılık, denizcilik ve araç kiralama sektörlerinde faaliyet göstermekte ve her biri alanında lider konumunda bulunuyor. Lider olma özelliğimizi sosyal sorumluluk projelerinde de sürdürüyoruz.”

Anlayışımız; rekabetin olmadığı yerde kalite de bulunmaz. Miller Holding olarak bugün geldiğimiz noktayı değerlendirdiğimizde ne kadar doğru adımlar attığımızı görmekten büyük gurur ve mutluluk duyuyoruz. Hem sosyal sorumluluk projelerimiz, hem de ana faaliyet konularımızdaki çalışmalarımızla enerjimizi olabilecek en üst düzeyde tutabiliyoruz. Faaliyette bulunduğumuz her alanda Miller Holding’i kalite ve güven kavramlarıyla eşdeğer bir noktaya taşıyoruz. Bu çabaya her gün katkı sunan tüm Miller Holding ailesine kocaman bir teşekkür borçluyuz.”

Halen kardeşi Can Mildon’la birlikte Miller Holding’i geleceğe hazırlama ve bugünü yönetme görevini üstlenen Mert Mildon’un, Fatoş Mildon’la mutlu bir evliliği bulunuyor. Mert ve Fatoş Mildon çiftinin bu evlilikten Alara ve Turhan isimli iki çocukları bulunuyor.

Kaynak: Millergolding.com

Halen kardeşi Can Mildon‘la birlikte Miller Holding’i geleceğe hazırlama ve bugünü yönetme görevini üstlenen Mert Mildon‘un, Fatoş Mildon‘la mutlu bir evliliği bulunuyor. Mert ve Fatoş Mildon çiftinin bu evlilikten Alara ve Turhan isimli iki çocukları bulunuyor.

Alara Mildon kimdir? Alara Mildon nereli ve kaç yaşındadır? Alara Mildon saint joseph? Alara Mildon Doğukan Dudaroğlu kimdir? Alara Mildon koç üniversitesi? Alara Mildon babası kimdir? Alara Mildon koç üniversitesi evleniyor?

You cannot copy content of this page