Aldatmak Mualla kimdir? Gerçek adı? Aldatmak Mualla kaç yaşında?

08.06.2023
A+
A-

Kadın kocası üzerinden sağlık yardımı alabileceği gibi erkek de karısı üzerinden sağlık yardımı alabilir. İşsiz erkek, sigortalı çalışmadığı süre boyunca eşinin üstünden sağlık yardımından faydalanabilir. Eşinin üstünden sağlık yardımı alabilmesi için genel sağlık sigortasına prim ödemesi de gerekmemektedir.

Aldatmak Mualla kimdir? Gerçek adı? Aldatmak Mualla kaç yaşında?

Aldatmak Mualla kimdir? Gerçek adı? Aldatmak Mualla kaç yaşında? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Aldatmak Mualla kimdir? Gerçek adı? Aldatmak Mualla kaç yaşında? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Aldatmak Mualla 62 yaşındadır. Nursel Köse, 29 Mart 1961 tarihinde Malatya’da dünyaya geldi. 17 yaşında Köln Üniversitesi’nde Mimarlık öğrenimi görmek için Almanya’ya gitti. Öğrencilik yıllarında aynı zamanda oyunculuk, komedyenlik, yazarlık ve şairlik gibi sanat dallarında da aktif olarak çalıştı. Nursel Köse, “Aldatmak” dizisinde Behram’ın annesi Mualla Dicleli karakterini canlandırmaktadır.

Sizler için bizlerde Aldatmak Mualla kimdir? Gerçek adı? Aldatmak Mualla kaç yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page