Aldatmak Zeliş kimdir? Gerçek adı? Aldatmak Zeliş annesi kimdir? Selin Kahraman’ın Sevgilisi Kim?

15.06.2023
A+
A-
Aldatmak Zeliş kimdir? Gerçek adı? Aldatmak Zeliş annesi kimdir? Selin Kahraman’ın Sevgilisi Kim?

Aldatmak oyuncuları Zeliş kimdir? Aldatmak dizisi Zeliş kimdir? Aldatmak Zeliş kimdir? Gerçek adı? Aldatmak Zeliş annesi kimdir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Aldatmak Zeliş kimdir? Gerçek adı? Aldatmak Zeliş annesi kimdir? Selin Kahraman’ın Sevgilisi Kim? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Aldatmak dizisinde Zeliş 20’li yaşlarda oldukça güzel ve akıllı bir kızdır. Zeliş iyi bir üniversite de başarılı şekilde eğitimini tamamlamış mühendistir. Ozan ile birlikte aynı firmada çalışan Zeliş ve Ozan’ın yollar kesişecek ve kalpleri bir birine ısınacaktır. Hatırlanacağı üzere Ozan daha önce Lara ile bir aşk yaşamıştı; ancak Lara Ozan’a en yakın arkadaşı Kaan ile tuzak kurmuş ve işerin de tamamen sarpa sarmasına neden olmuştu. Bakalım Lara’ya onay vermeyen Güzide Zeliş’e onay verecek mi? Selin Kahraman Kimdir? Selin Kahraman Ocak 1995 de Ankara’da dünyaya gelmiştir. 2023 yılı itibari ile 28 yaşında olan Selin Kahraman Hacettepe Üniversitesinde tiyatro eğitimlerini tamamlamıştır. İlk olarak Ankara’da tiyatro oyunlarında sahneye çıkan Selin Kahraman Ankara’nın günlük dizisi Beni Bırakma da İnci karakterine hayat vermesi ile tiyatroya başlamıştır. Selin Kahraman son olarak ise Ben Gri dizisinin kadrosunda Komiser Leyla karakter ile yer almış ve ismini dünyaya duyurma fırsatı yakalamıştır. Selin Kahraman’ın önemli dizileri arasında Yeşilçam dizisi de vardır.

Sizler için bizlerde Aldatmak Zeliş kimdir? Gerçek adı? Aldatmak Zeliş annesi kimdir? Selin Kahraman’ın Sevgilisi Kim? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page