Ali Güzel kimdir? Nereli, kaç yaşında? Kiminle evli, eşi kim?

11.08.2022
A+
A-
Ali Güzel kimdir? Nereli, kaç yaşında? Kiminle evli, eşi kim?

Ali Güzel kimdir? Nereli, kaç yaşında? Kiminle evli, eşi kim?

24 Aralık 1972 tarihinde dünyaya gelen Ali Güzel, çeşitli sektörlerde faaliyet gösterdikten sonra psikoteknik cihazlarının üretimi ve dağıtımı konusunda Türkiye’de yetkili firmalardan olan ALG Psikoteknik’i kurmuştur. 2019 yılında başarılı oyuncu Seda Güven ile İstanbul’da dünya evine giren Ali Güzel’in bu evliliğinden 1 Kasım tarihinde bir çocukları dünyaya gelmiştir.

Başarılı iş adamı Ali Güzel, 2019 yılında İstanbul’da görkemli bir törenle Seda Güven’le dünya evine girmiştir. Ali Güzel, aslen Konyalıdır. Geçtiğimiz günlerde babası Hasan Güzel’i kaybeden Ali Güzel’in kısa bir süre sonra ise Seda Güven’den bir çocuğu dünyaya gelmiştir.İş adamı olan Ali Güzel ile ilgili sosyal medyada detaylı bilgi bulunmuyor.

Seda Güven, 28 Ağustos 1984 tarihinde Balıkesir, Bandırma’da doğmuştur. Bir erkek kardeşi vardır. Marmara Üniversitesi Tekstil Tasarım bölümünden mezun oldu.Başak Gürsoy’un “BG ajansı”na kaydını yaptırdı. Model olmak isterken hep oyunculuk görüşmelerine çağrıldı, Başak Gürsoy’un tavsiyeleriyle oyuncu oldu. İlk olarak 2002 yılında Ekmek Teknesi’nde oynadı.

Seda Güven, 2010 yılında Vedat Türkali’nin senaryosunu yazdığı “Fatmagül’ün Suçu Ne?” adlı dizide, Beren Saat, Engin Akyürek, Sumru Yavrucuk, Musa Uzunlar, Civan Canova, Fırat Çelik, Murat Daltaban, Buğra Gülsoy, Kaan Taşaner, Deniz Türkali, Engin Öztürk, Esra Dermancıoğlu, Bülent Seyran ile birlikte oynadı.9 Ekim 2012 tarihinde FOX Tv. ekranlarında yayına başlayan “Merhaba Hayat” adlı dizide Vahide Gördüm, Yetkin Dikinciler, Keremcem ile beraber rol almıştır.Başrolünde Farah Zeynep Abdullah ve Kıvanç Tatlıtuğ’un oynadığı; 2014’ün Şubat ayında Star Tv’de oynamaya başlayan, Nermin Bezmen’in romanından uyarlanan “ Kurt Seyit ve Şura” adlı dizi filmde Seda Güven, Farah Zeynep Abdullah’ın ablası rolünde (Valentina Verjenskaya) karakterini canlandırdı. Diğer rollerde Birkan Sokullu, Fahriye Evcen, Melisa Aslı Pamuk, Tolga Savacı gibi oyuncular rol aldı.

You cannot copy content of this page