Ali Karaoba kimdir? Nerelidir? Ne iş yapar? Ali Karaoba eşi kimdir?

03.06.2023
A+
A-
Ali Karaoba kimdir? Nerelidir? Ne iş yapar? Ali Karaoba eşi kimdir?

Ali Karaoba kimdir? Nerelidir? Ne iş yapar? Ali Karaoba eşi kimdir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Ali Karaoba kimdir? Nerelidir? Ne iş yapar? Ali Karaoba eşi kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Op.Dr. Kadın Doğum ve Tüp Bebek Uzmanıdır. Kendisi bu alan isim yapmıştır. Elbistanlıdır. Uşak CHP Eski İl Başkanı olarak görev yaparken adayı oldu ve kendisi 27. dönem CHP Uşak Milletvekilidir. Sizler için bizlerde Ali Karaoba kimdir? Nerelidir? Ne iş yapar? Ali Karaoba eşi kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

1970 Elbistan doğumlu olan Dr. Karaoba, evli ve iki çocuk babası. Özel Öztan Hastanesi’nde görev yapan Kadın Doğum Uzmanı Uzm. Dr. Ali Karaoba, Cumhuriyet Halk Partisi’nden Uşak Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı. Uzun yıllar Uşak’ta görev yapan ve sağlık camiasında da sevilen isimler arasında olan Uzm. Dr. Karaoba’nın siyasete girişi camiada sevinçle karşılandı.

You cannot copy content of this page