Alihan Kuriş kimdir, nerelidir? Nerede yaşıyor? Süleymancılar Alihan Kuriş kimdir? Kaç yaşında?

22.05.2023
A+
A-
Alihan Kuriş kimdir, nerelidir? Nerede yaşıyor? Süleymancılar Alihan Kuriş kimdir? Kaç yaşında?

Alihan Kuriş kimdir, Alihan Kuriş aslen nerelidir? Nerede yaşıyor? Süleymancılar Alihan Kuriş kimdir? Alihan Kuriş Kaç yaşında?

Alihan Kuriş kimdir? Alihan Kuriş nereli, kaç yaşında? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Alihan Kuriş kimdir? Alihan Kuriş nereli, kaç yaşında? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

lihan Kuriş, Süleyman Efendi Cemaati’nin yeni lideridir. 1979 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Mimarlık bölümünden mezun olmuştur. Türk iş insanı, mimar ve din insanı olarak bilinmektedir. Süleyman Efendi Cemaati’nin yeni lideri seçilmiştir. Alihan Kuriş’in annesi Gülderen Kuriş, dayısı Arif Ahmet Denizolgun, annesinin eniştesi Kemal Kacar, annesinin dedesi de Süleyman Hilmi Tunahan’dır.

Sizler için bizlerde Alihan Kuriş kimdir? Alihan Kuriş nereli, kaç yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page