Aliye Naşit kimdir? Aliye Naşit (Sakar Şakir) Apartmanı nerede?

31.05.2023
A+
A-
Aliye Naşit kimdir? Aliye Naşit (Sakar Şakir) Apartmanı nerede?

Aliye Naşit kimdir? Aliye Naşit (Sakar Şakir) Apartmanı nerede? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Aliye Naşit kimdir? Aliye Naşit (Sakar Şakir) Apartmanı nerede? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Sakar Şakir filminden tanıdığımız apartmanın adresi Google’a göre Yeşilköy, Aliye Naşit, Yeşilköy İstanbul Cd. Apartmanı, No:33, 34149 Bakırköy/İstanbul.

Sizler için bizlerde Aliye Naşit kimdir? Aliye Naşit (Sakar Şakir) Apartmanı nerede? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Yeşilköy’de çekilen, Sakar Şakir, Süt Kardeşler ve Gülen Gözler filminin çekildiği mekanlar yıllardır merak edilen yerlerdir.

Aliye Naşit Apartmanı 1977 yapımı Sakar Şakir filmi burada çekildi. Garderop Fuat, Kemal Sunal’ı atletle kovalıyor ya işte tam olarak burası. Apartmanın iç sahneleri ise başka yerde çekilmiş.

BONUS BİLGİLER

Adile Sultan Kasrı’nda çekilen Hababam Sınıfı Tatil’de filminde tatile çıkılan yer, dışarda bir yer değil; okulun bahçesidir. Cem Yılmaz’ın Av Mevsimi filmindeki ‘Hayde Gidelum’ şarkısının söylendiği meyhane aslında bir kahve. O kahve de Sakar Şakir filmindeki kahvehanedir.

Çöpçüler Kralı ve Kapıcılar Kralı filmi Taksim’de Güneşli Sokak’ın bir ucunda bir film, bir ucunda diğer film çekildi. Çöpçüler Kralı’nda tüp kuyruğundaki kişi Ferdi Akarnur’dur.

Avanak Apti filminde Kemal Sunal’ın rol gereği Ünal Gürel’e yedirdiği kravat, Ekrem Gökkaya tarafından pestilden yapılmıştır. Battal Gazi filmlerinde Malatya olarak görünen yer Rumeli Hisarı’dır. Hababam Sınıfı’nda yatakhane ve öğretmenler odası sahneleri aynı yerdir.

You cannot copy content of this page