Allan Hakko kimdir? Nereli? Babası kimdir? Allan Hakko kaç yaşında? Allan Hakko Vikipedi?

10.06.2023
A+
A-
Allan Hakko kimdir? Nereli? Babası kimdir?  Allan Hakko kaç yaşında? Allan Hakko Vikipedi?

Allan Hakko kimdir? Nereli? Babası kimdir? Allan Hakko kaç yaşında? Allan Hakko Vikipedi? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Allan Hakko kimdir? Nereli? Babası kimdir? Allan Hakko kaç yaşında? Allan Hakko Vikipedi? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Allan Hakko, Jeff ve Carole Hakko çiftinin oğludur. İş insanı Alan Hakko dünyaca ünlü bir markanın veliahtı olma özelliği taşımaktadır. Aile, ünlü Vakko markasının sahibidir. Allan Hakko’nun, Romina Hakko Garih ve Pia Hakko Yeşil adında iki kız kardeşi vardır. Allan Hakko, babası Jeff Hakko’nun denize olan merakı sayesinde su sporları ile ilgilenmeye başladı. Aynı zamanda sporcu bir kimliği olan Allan Hakko, tekvando sporu ile de ilgilendi. Yoğun olarak spor yaparken bir yandan da markanın yönetim kurulunda çalışmaya başladı. Bunun dışında özel hayatını paylaşmayı tercih etmeyen Allan Hakko, daha önce Azer Polat ile evlendi. Bu evlilik uzun sürmeyerek 2015 yılında boşandı. Allan Hakko’nun bu evliliğinden Benjamin adında bir oğlu oldu.

Sizler için bizlerde Allan Hakko kimdir? Allan Hakko kiminle evli? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page