Allen Greene kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Wikipedia? Allen Greene anısına

31.10.2023
A+
A-
Allen Greene kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Wikipedia? Allen Greene anısına

Allen Greene Kimdir Esaretin Bedeli? Allen Greene kimdir? Allen Greene anısına? Allen Greene Wikipedia? Allen Greene nerelidir?

Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Allen Greene kimdir? Allen Greene anısına sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Allen Greene, bir beyzbolcu ve yöneticidir. 2018’den 2022’ye kadar Auburn Üniversitesi’nin atletizm direktörlüğünü yapmıştır. Allen Greene, Christy Greene ile evlidir ve iki çocuğu vardır. Allen Greene, Seattle’da büyüdü ve O’Dea Lisesi’nden mezun oldu. Lisede beyzbol, basketbol ve futbol oynadı. Notre Dame Üniversitesi’nde beyzbol oynadı ve 2000 yılında üniversiteden mezun oldu.

Greene, üniversiteden mezun olduktan sonra profesyonel beyzbolcu olarak oynamaya başladı. 2000 yılında Los Angeles Dodgers ile sözleşme imzaladı ve 2001 yılında Dodgers’ın çift A takımında oynadı.

2002 yılında Dodgers tarafından serbest bırakıldı ve bağımsız beyzbol liglerinde oynamaya başladı. 2004 yılında Greene, Auburn Üniversitesi’nin atletizm direktör yardımcısı olarak çalışmaya başladı. 2009 yılında Mississippi Üniversitesi’nin atletizm direktör yardımcısı oldu. 2012 yılında Mississippi Üniversitesi’nin atletizm direktörlüğüne getirildi.

2018 yılında Greene, Auburn Üniversitesi’nin atletizm direktörlüğüne getirildi. Auburn’da geçirdiği süre boyunca, üniversitenin atletizm programını geliştirmeye odaklandı.

Greene’in yönetiminde Auburn, beyzbol, basketbol ve futbolda önemli başarılar elde etti.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Allen Greene kimdir? Allen Greene anısına sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page