Gomis eşi kimdir, nereli? Anais Gomis kimdir? Kaç yaşında? Anais Gomis nereli? Gomis eşi ve çocuğu

05.06.2023
A+
A-
Gomis eşi kimdir, nereli? Anais Gomis kimdir? Kaç yaşında? Anais Gomis nereli? Gomis eşi ve çocuğu

Gomis eşi kimdir, nereli? Anais Gomis kimdir? Kaç yaşında? Anais Gomis nereli? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Gomis eşi kimdir, nereli? Anais Gomis kimdir? Kaç yaşında? Anais Gomis nereli? Gomis eşi ve çocuğu sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Bafétimbi Fredius Gomis, 6 Ağustos 1985, La Seyne-sur-Mer, Senegal asıllı Fransız millî futbolcudur.

Bafétimbi Fredius Gomis’in eşinin adı Anais Gomis’tir.

Gomis, profesyonel futbolculuk kariyerine 2004 yılında 19 yaşında iken Fransa’nın Ligue 1 ekiplerinden olan Saint-Étienne’de başladı. Gomis, Saint-Étienne ile 1 sezonu tamamladıktan sonra Saint-Étienne tarafından Gomis’in tecrübe kazanması için başka bir Ligue 1 ekiplerinden olan Troyes’ye yarım sezonluğuna kiralandı. Gomis, Troyes’de kiralık olarak oynadığı süreçte çıktığı 13 maçta 6 gol kaydetti. Gomis, Saint-Étienne’ye döndükten sonra 3,5 sezon daha oynadı. Gomis, Saint-Étienne’de bulunduğu 4,5 sezon boyunca çıktığı 142 maçta 40 gol kaydetti ve bu başarısı Fransa’nın büyük takımlarını vede birçok başka Avrupa takımlarının dikkatini çekti. Gomis, Saint-Étienne’den 2009 yılında ayrılarak Lyon ile anlaşma imzaladı. Gomis, Lyon forması ile 2009 yılından bu yana çıktığı 178 lig maçında 65 gol kaydetti.

FOTOĞRAF NOTU: Anais, hayat bize senin gibi koşulsuz sevgi, güç ve dinginlik aşılayan harika insanlar veriyor. Düşündüğünüzden daha nadir bir ayrıcalık. Benden ve çocuklarımızdan anneler gününüz kutlu olsun.

Bafe’nin eşi Anais Gomis: ”İstanbul’a gelmeden önce insanların bu kadar güzel olduğunu bilmiyordum. Galatasaray taraftarına teşekkürler ederim. Hepsi çok sıcakkanlı.”

FOTOĞRAF NOTU: Anais, la vie nous offre des personnes merveilleuses comme toi qui nous insuffle l’amour inconditionnel, la force et la sérénité. C’est un privilège plus rare qu’on ne le croit. Je te souhaite une bonne fête des mamans de la part de nos enfants et moi

Sizler için bizlerde Gomis eşi kimdir, nereli? Anais Gomis kimdir? Kaç yaşında? Anais Gomis nereli? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Bafétimbi Fredius Gomis’in kaç çocuğu var?

3 tane olduğu bilinmektedir.

Biz her ne kadar eşi desek de resmi olarak yeni evlendi.

You cannot copy content of this page