Android TV ye inat Box yükleme? inat box android tv kurulumu, Vestel Android TV ye APK yükleme

16.10.2023
A+
A-
Android TV ye inat Box yükleme? inat box android tv kurulumu, Vestel Android TV ye APK yükleme

Android TV ye inat Box yükleme? inat box android tv kurulumu, Vestel Android TV ye APK yükleme Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Android TV ye inat Box yükleme? inat box android tv kurulumu, Vestel Android TV ye APK yükleme sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Flash bellek olarak da bilinen USB’den Smart TV’ye uygulama yükleme (apk) konusunda İlk olarak Smart TV’nin bilinmeyen kaynaklar özelliğini açık hale getirmek şart.

Smart TV’ye yükleyeceğiniz uygulamanın APK dosyasını internetten bilgisayara indirin ve USB belleğe atın.

Ardından USB belleği Smart TV’ye takın ve kumandadan giriş kaynakları menüsünü açarak USB belleği bulup seçerek içine girin.

USB bellekteki APK dosyasını seçin. Böylece yükleme işlemine başlayacak.

Bazı Smart TV’ler size direk yükleme yerine Google Play’den yükleme seçeneği de sunabilir.

Hatta USB bellekten atmak yerine, Smart TV’nin içindeki web tarayıcıdan bile APK dosyasını indirebilir ve yükleyebilirsiniz.

Bunun haricinde Smart TV’nin kendi uygulama mağazasına giriş yaparak da işinize yarayan pek çok uygulamayı yükleyebilirsiniz.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Android TV ye inat Box yükleme? inat box android tv kurulumu, Vestel Android TV ye APK yükleme sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Vestel Android TV ye APK yükleme

Televizyonunuz internete bağlı olmalı. Kumandadan “menü” tuşuna basın. “Uygulamalarım” menüsüne girin. Listedeki App Store uygulamasını seçin. Markette yer alan uygulamalardan seçim yaparak kullanılabilirsiniz. Marketteki uygulamalar kullanıcı sözleşmesinde belirtildiği gibi değişkenlik gösterebilir.

You cannot copy content of this page