Atasay ailesi yalı çapkını gerçek hikayesi? Altınbaş Ailesi yalı çapkını soy ağacı?

21.04.2023
A+
A-
Atasay ailesi yalı çapkını gerçek hikayesi? Altınbaş Ailesi yalı çapkını soy ağacı?

Atasay ailesi yalı çapkını gerçek hikayesi? Altınbaş Ailesi yalı çapkını soy ağacı?

Dizideki Halis Ağa’nın Antepli multimilyarder bir iş adamı olduğuna yönelik iddialar tamamen asılsızdır. 

Antepli multimilyarder bir iş insanı olmadığı olmadığı gibi; kendi çapında zengin Gaziantepli kuyumcu iş adamları da yok değil. Hatta onlardan biri Göztepespor’u almaya kalkışmış ünlü bir iş insanıdır. 

Ancak buradaki dizide yer alan Halis Ağa karakterinin Gaziantepli olmadığı aşikardır. Çünkü, Gülseren Budayıcıoğlu’nun hasta hakları yasalarına aykırı bir şekilde hareket ederek isim veya memleket vermeyeceğini herkes bilir.  Antepli multi milyarder kuyumcu kimdir? Antepli multi milyarder mücevherci kimdir? Bu nedenle dizide yer alan kişinin gerçekte Gaziantepli olmadığı biliniyor. Dolayısıyla Antepli multimilyarder aramanın da bir anlamı yok.

Dizinin başarısı ve konusuyla ilgili konuşan Gülseren Budayıcıoğlu dizinin konusuyla ilgili, ”Bu Yalı Çapkını’nın hikayesi benim çok sevdiğim bir hikaye. Tabii ki gerçek bir hikayeden alındı. Her karakterin ayrı bir hüznü ve sıkıntısı var. Bakalım siz hangi karakterlerle empati yapacaksınız. Ben en çok Seyran ile ablası Suna’yı kendime yakın görüyorum. Benim de kardeşimle ilişkim böyle yakındı. Halanın, evdeki anne Esme’nin, Suna’nın kaderi başka” ifadelerini kullanmıştı.

Gaziantepli Korhan Ailesi’nin direği Halis Ağa’nın (Çetin Tekindor) el bebek gül bebek yetiştirilmiş torunu Ferit’in (Mert Ramazan Demir) evlenmesine karar vermesiyle gelişen olayları konu alıyor.

Detaylar için aşağıdaki içeriğe göz atınız.

You cannot copy content of this page