Antepli multi milyarder kuyumcu kimdir? Antepli multi milyarder mücevherci kimdir?

21.04.2023
A+
A-
Antepli multi milyarder kuyumcu kimdir? Antepli multi milyarder mücevherci kimdir?

Antepli multi milyarder kuyumcu kimdir? Antepli multi milyarder mücevherci kimdir? Altınbaş Ailesi soy ağacı!.

Kuyumcu bir babanın 6 oğlundan en küçüğü olan Nusret Altınbaş; gözlerini mücevherlerin büyülü dünyasında açtı. Merhum Mehmet Altınbaş’ın 1950’li yıllarda Gaziantep’te başladığı kuyumculuk işi, zaman içinde Türkiye’nin en önemli markalarından biri haline geldi, holdingleşti. Diziye göre Antepli multimilyarder Halis Ağa, torunu Ferit ile başı derde girince yine memleketinden bir derman aramaya başlar. Antepli multi milyarder kuyumcu kimdir? Antepli multi milyarder mücevherci kimdir? Ferit’e memleketten münasip bir kısmet bulunur ve ikisi evlendirilir. 

Ancak bu evlilik sorunları çözmek yerine daha da büyüteceğe benziyor.  Hikaye Ferit, Halis Ağa ve memleketten getirdikleri ancak umdukları gibi çıkmayan dik başlı gelin Seyran’ın hayatı etrafında şekilleniyor.  Burada bizi ilgilendiren kısım ise Halis Ağa’nın Antepli multimilyarder olup olmadığıdır. 

Dizideki Halis Ağa’nın Antepli multimilyarder bir iş adamı olduğuna yönelik iddialar tamamen asılsızdır. 

Antepli multimilyarder bir iş insanı olmadığı olmadığı gibi; kendi çapında zengin Gaziantepli kuyumcu iş adamları da yok değil. Hatta onlardan biri Göztepespor’u almaya kalkışmış ünlü bir iş insanıdır. 

Ancak buradaki dizide yer alan Halis Ağa karakterinin Gaziantepli olmadığı aşikardır. Çünkü, Gülseren Budayıcıoğlu’nun hasta hakları yasalarına aykırı bir şekilde hareket ederek isim veya memleket vermeyeceğini herkes bilir.  Antepli multi milyarder kuyumcu kimdir? Antepli multi milyarder mücevherci kimdir? Bu nedenle dizide yer alan kişinin gerçekte Gaziantepli olmadığı biliniyor. Dolayısıyla Antepli multimilyarder aramanın da bir anlamı yok.

You cannot copy content of this page